Možnosti obložení nejen zahradního posezení

Zahradní posezení je místem, v němž si vždy najdete chvíli na pohodový relax. Tedy alespoň v případě, že bude opravdu pohodlné a stylové. Prvně jmenovaný fakt zařídíte za pomocí zahradního nábytku. V tom druhém vám pomohou moderní obklady. Pokusme se tedy zmapovat, jaké máte možnosti a které obklady jsou do zahradního posezení optimální. Možností je bezesporu hned několik. V neposlední řadě doporučíme i prodejce, který je dokáže nabídnout za skvělé ceny.

Přírodní kámen

Máte-li rádi ryze přírodní materiály, pak se vám budou jistě líbit kamenné obklady. Ty jsou složeny z přírodního kamene, které je nejen odolný, ale vzhledově dokáže doslova uhranout. V zahradním posezení bude vypadat skvěle. Určitě si budete moci být jisti tím, že váš kamenný obklad bude stoprocentní originál.  Přírodní kámen Wallstone

Přírodní kámen Wallstone

Cihlové obklady jako klasika

Jestliže chcete mít posezení spíše cihlového charakteru, pak se jeví jako optimální cihlové obklady. Zejména k okrovým fasádám se cihlové pásy hodí naprosto skvěle. Obklady tohoto typu jsou navíc pohodlné na údržbu.

Sázka na beton

Pokud chcete moderní obklady, které budou mít barvu přesně podle vašich představ, pak jsou výborné betonové obklady. Vybírat si můžete typy, které se vyznačují různými imitacemi kamenných obkladů.

Moderní keramzit

Potřebujete-li do pergoly lehký obklad, který bude skvěle sedět na kterékoli stěně, pak není od věci vybírat keramzitový. Ten je i mrazu a žáru vzdorný, takže jej klidně můžete mít i v místech vystavovaných dlouhodobě vysokým teplotním výkyvům.

Obklad Stegu GrenadaObklad Stegu Grenada

Kde vybírat a nakupovat obklady?

Pokud chcete zakoupit některý ze zmiňovaných obkladů za skvělé ceny, pak využijte nabídky eshopu vipstone.cz. Vybrat si tady budete moci i lepidlo na obklady a celou řadu dalšího sortimentu, který jakkoli s obklady souvisí. Zakázky na 30 000 korun jsou přitom zdarma.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.