Moderní dekorativní lamelové stěny

Lamely

3D lamely jsou řešením, které by měl zvážit každý, kdo oceňuje jednoduchost a minimalismus v interiérovém designu. Stěna s lamelami místnost rozhodně oživí a dodá jí charakter, který potěší vás i vaše hosty. Výběrem nástěnných lamel z naší nabídky si můžete být jisti vysokou kvalitou, ale také jednoduchou a rychlou montáží. Naše projekty ukazují možnosti využití lamel – lamely do ložnice, lamely do kuchyně, lamely do obývacího pokoje a všude tam, kde se rozhodnete, že se budou hodit.

Aktuálně máme v nabídce 3 rozměry lamel. První lamelový obklad má šířku 3 cm hloubku, 4 cm a délku 275 cm, druhý lameolový obklad má šířku 3 cm hloubku, 1,8 cm a délku 275 cm, třetí a rozměrově nejlenší jsou lišty mezi lameli, kterými lze krásně vyplnit prostor mezi lamelami. Rozměr lišt mezi lamely je šířka 3 cm, hloubka 0,6 cm a délka 275 cm. Jedná se o MDF profil potažený ze tří stran bezspárovou dýhou, fólií finish nebo fólií finish 3D. Lamely se prodávají po kusech a jejich montáž je jednoduchá.

Akustický panel – LAMELY Z DUBOVÉ DÝHY

Kvalitní zvukově izolační produkty, které jsou navrženy tak, aby pohlcovaly hluk v místnosti a výrazně tak zkracovaly výslednou dobu dozvuku. Akustické panely ze dřeva nejenže působí proti mnohonásobným odrazům zvuku přes hladké povrchy, ale také zajišťují příjemnou a teplou atmosféru v místnosti. Naše výrobky jsou k dispozici pro montáž na stěnu i na strop. Lze je instalovat velmi rychle a svépomocí. Kombinace několika panelů především výrazně zlepšuje akustiku v místnosti, ale i kvalitu života.

Specifikace: Rozměry: 30 x 2,6 x 275 cm (šířka x hloubka x délka), MDF profil + bezespárová DÝHA, Tenké profily z odolné MDF, rozměry: 3 x 1,8 x 275 cm (šířka x hloubka x délka), Černá, na dotek příjemná plsť, tloušťka 0,8 cm

Lamelový frézovaný panel BREKKA – DUBOVÁ DÝHA

Obkladový frézovaný panel z dubové dýhy, minimální tvar a maximální struktura jsou charakteristické znaky přírodních dýh. Jedinečná kresba dřeva dodává panelům originální estetiku. Dub je extrémně pevné a odolné tvrdé dřevo s výraznou kresbou. Každý obkladový panel je jedinečný, s jinou strukturou zrna a přirozenými, jemnými barevnými variacemi, díky nimž je skutečné dřevo okouzlující.

Specifikace: BREKKA – DUBOVÁ DÝHA, Rozměry: 60 x 1,7 x 60 cm (šířka x hloubka x délka), Černě probarvená MDF, Potaženo přírodní dubovou dýhou, Chráněno olejem a voskem.

Lamela na dělící stěny – DUBOVÁ DÝHA, (jednotlivé lamely), 3 x 7 x 275 cm

DUBOVÁ DÝHA- nabízíme jednotlivé lamely, který vám poskytují možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži. Lamely nejsou spojeny do panelů, ponechávají možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami. Ale k dispozici jsou také kompletní sady stěn, připravených k montáži v šířkách od 51 do 251 cm, kde nemusíte nic vrtat ani obrábět – stačí jen sešroubovat.

Specifikace: Rozměry: 3 x 7 x 275 cm (šířka x hloubka x délka), Profil z odolné MDF desky, Bezspárová DÝHA, DÝHA ze všech čtyř stran.

LamelyFoto: Drdlík.cz

Dokončovací lišty mezi lamely

Lišta mezi lamely – GRAFIT – o rozměrech 3,0 x 0,6 x 275 cm Vám umožní dodělat prostor mezi lamelami a montáž bude mnohem rychlejší a jednodušší ( k vyplnění prostoru mezi stěnovými lamelami).

Specifikace: Rozměry: 3 x 0,6 x 275 cm (šířka x hloubka x délka), MDF profil, Bezspárová FOLIE FINISH.

Lamelový obklad

Lamely ŠIROKÉ – DUBOVÁ DÝHA, 3 x 4 x 275 cm. Lamelové obklady jsou módním řešením do stylových pokojů.Stěnové lamely jsou ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduchost a minimalismus v designu interiéru. Dřevěné dekorační lamely, v závislosti na vašich individuálních potřebách a možnosti vytvoření takových dekorací v interiéru, budou ideálním řešením pro jejich použití jako dekorace na stěny, stropy nebo i jako příčky.

Specifikace: Rozměry: 3 x 4 x 275 cm (šířka x hloubka x délka), MDF profil, Bezspárová dýha, dýha ze tří stran.

Při výběru lamelových obkladů se poraďte s odborníky

Můžete se také poradit s odborníkem prostřednictvím e-mailu [email protected] či telefonicky – od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00 hod. na telefonním čísle +420 7321 583 503 nebo si můžete vyžádat zaslání vzorků obkladu a prohlédnout a osahat si je v reálu, v pohodlí domova

Vyzkoušejte léty prověřenou klasiku a vyšperkujte si svůj interiér lamelovými stěnami do podoby, do které se zaručeně zamilujete.

V nabídce Drdlik.cz si určitě vyberete.

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí od roku 1989!

Náhledové foto: Drdlík.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.