Máte kde uskladnit zahradní techniku a nářadí? Skladovací kontejner jako ideální řešení

Skladovací kontejnery

Podzim už je v plném proudu a zima se kvapem blíží. Máte-li zahradní techniku a nářadí jen tak pod nějakým provizorním přístřeškem, určitě neváhejte a pořiďte kvalitní zastřešení. Výbornou volbou jsou spolehlivé montované skladové kontejnery. Právě na ně se zaměříme podrobněji v následujících řádcích. Podíváme se jednak na jejich hlavní přednosti a jednak také na multifunkční využití, jež nabízejí.

Kvalitní stabilní systém zastřešení

Zapomeňte na dřevěné konstrukce, které často bral vítr, případně do nich zatékalo. Skladovací kontejner je vyroben z vysoce kvalitního plechu. Ten je pochopitelně pozinkovaný, takže není zapotřebí žádných pravidelných nátěrů a jiné údržby. Kontejnery bez problémů vydrží i na místech, která jsou dlouhodobě vystavená větru. Obávat se nemusíte ani výstavby samotného zastřešení. Vždyť se jedná jen o skládačku, s níž si poradí i méně zručný člověk!

Skladovací kontejnery

Multifunkční využití samozřejmostí

Jak plechový kontejner využít? Alternativ je vcelku hodně. Tradičně se samozřejmě volí jako místo pro uskladnění zahradní techniky a nářadí. Sekačky, vertikutátory, rýče, lopaty, motyky a další nástroje tady bez potíží přečkají celou zimu a v létě jsou chráněny před silným sluncem. Jinak jsou vynikající montované skladové kontejnery také jako dřevník. Dřevo je zapotřebí minimálně rok až dva nechat sušit, aby při spalování nedehtovalo. Takto se vám to podaří. Jinak můžete mít nový přístřešek na popelnice, na auto, na kola nebo cokoli jiného, co je nezbytné chránit před rozmary počasí.

Skladovací kontejnery

Nakupujte u specialisty

Optimální je uskutečnit nákup přímo u výrobce plechových kontejnerů. Naším tipem je společnost Kovobel, která je přímým výrobcem tohoto sortimentu. V oboru má více než 50 let zkušeností a své výrobky prodává i v zahraničí. Její nabídku si můžete prohlédnout na www.kovobel.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.