nab2

Luxusní zahradní nábytek přímo z Asie

Teak, eukalyptus, akácie nebo umělý ratan – přesně takový exkluzivní zahradní nábytek si můžete na svou zahradu pořídit. Vsaďte především na přímé dovozce, kteří se mohou pochlubit příznivými cenami a originálními produkty, které rozzáří každou zahradu nebo verandu.

Myslete na letní sezónu už teď!

Pokud se také už nemůžete dočkat svěží zeleně kolem vás, využijte tento čas pro výběr kvalitního zahradního nábytku, který vám pobyt venku zpříjemní na dlouhá léta. Objednejte si celé zahradní sestavy nebo využijte možnosti nákupu jednotlivých kousků, které doplní a oživí vaši zahradní pohodu. Navíc můžete čerpat z toho, že v aktuálním období ještě nejsou ceny zahradního příslušenství tak nadstřelené a výběr je pořád široký.

Půvab skrytý ve dřevě

Kromě funkční stránky musí zahradní nábytek plnit i náročnou roli estetického doplňku zahrady. Například akácie, využívaná v minulosti na stavbu lodí, se může pochlubit originální plamennou texturou s olivově zelenými až šedohnědými odstíny, doplněnými o tmavé pruhy, které dodávají nábytku nádherný teplý vzhled.

Teak natural se zase může pyšnit medově zlatými až hnědými odstíny, které při správné péči přetrvávají dlouhá léta. Kupovat nabarvený teak je proto skutečná šílenost. Navíc může tato úprava zakrývat tzv. bělové dřevo, které je měkčí a pro nábytek nevhodné. Jeho prodej je sice u nás zakázán, přesto se každým rokem takové případy vyskytují. Tak pozor na to!

Exotika má jméno eukalyptus

Exotický eukalyptus se pak na barevné škále pohybuje mezi atraktivní červenou a jemnou žlutou. Žádný nábytek se nehodí do zahrady tolik, jako právě ten z masivu s přirozenou texturou a barvou dřeva. A díky výběru vhodných druhů exotických stromů vám navíc bude dělat společnost dlouhá léta. Nepodceňte proto tento krok a nenechte se při nákupu napálit. Nákup u přímého výrobce, jak jsme zmínili už v úvodu, bývá jasnou sázkou na jistotu.

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *