Jak vybrat ideální nábytek na zahradu, který bude elegantní i pohodlný zároveň?

Zahradní nábytek

Připravujete již svou zahradu na příchod léta a plánujete si udělat radost nákupem nového venkovního nábytku? Abyste si během dlouhých letních dní mohli užívat pohodlí, investujte do kvality. Jaké druhy nábytku jsou na zahradu ideální?

Inspirujte se Skandinávci

Pokud Skandinávci něco umí, tak vytvořit dokonalý interiér. Inspirujte se jimi a na zahradu si pořiďte skandinávský nábytek, který je praktický, jednoduchý a pohodlný. Seveřané si nepotrpí na přílišné zdobení, ale dávají přednost funkčnosti. Což je při výběru venkovního posezení to, na čem vám záleží nejvíce.

Když toužíte po robustním nábytku

Máte raději nábytek, který je objemný, robustní a bohatě zdobený? Na svou venkovní terasu si můžete pořídit rustikální nábytek, jenž je masivní i elegantní zároveň. Dříve neodmyslitelně patřil do venkovských staveních, ale v současnosti jej můžete spatřit i v městských bytech, ve kterých rovněž vypadá úžasně a interiér dokonale zútulní.

Vůně levandule a duch Francie na dosah

Třetí variantou je oblíbený styl provence, jenž je pojmenovaný po oblíbené francouzské oblasti, kde se táhnou lány levandule kam až oko dohlédne a jejich vůně se nese vzduchem desítky kilometrů. Typickou barvou provence nábytku je bílá a skvěle se kombinuje s fialovými prvky. Jestliže je vůně levandule vaší oblíbenou a na své zahrádce si pár rostlinek pěstujete, provence je pro vás jasnou volbou.

Ať už se rozhodnete pro libovolný styl nábytku, skandinávský, rustikální, provence či úlně jiný, investujte zejména do kvality. Synonymem nábytku, na který je spolehnutí, je nábytek značky Estila, jež si můžete vybrat, zakoupit a nechat přivézt až domů na e-shopu estila-nabytek.cz. Pestrý výběr v tomto online obchodu váš příjemně překvapí.

Estila-nabytek.cz nabízí vysoce kvalitní a precizně zpracovaný nábytek, který zaručuje dlouhou životnost a nadčasový design.

Náhledové foto: Shutterstock

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.