Jahodová marmeláda si zaslouží originální etiketu

Zavařujete jahody? Pokud ano, určitě se snažíte dát si na svém receptu co nejvíce záležet. Domácí marmelády jsou vynikající a pochutná si na nich jak celá rodina, tak i kamarádi a známí. Vyrobit si je můžete z jakýchkoli zahradních plodin, z nichž nejčastěji se využívají jahody. V současné době jejich sklizně se není ani čemu divit. Každá marmeláda by měla být nejen chuťově vynikající, ale měli bychom již na první pohled poznat, o jaký druh se jedná. Takovou jahodovou si klidně můžete splést s nakyslou rybízovou anebo jinou. Otevřít tu nesprávnou by bylo nemilé…

Domácí etikety vypadají lacině

Nejčastěji si lidé dávají na sklenice různé samolepky, na nichž je napsán rok výroby a také druh marmelády. Většinou se ale nápisy rychle smažou, popřípadě dojde k poničení celého štítku. V určitých případech se vinou nedokonalé lepicí plochy dokonce úplně odlepí. I proto se vyplatí vsadit na vysoce kvalitní profesionální design etiket od HappyFoto.

etiketa-jahodova-marmelada

Originální etiketa s nápisem i fotografií

Vynikající volbou je originální etiketa, na níž bude nejen nápis s datem výroby a druhem marmelády, ale také fotografie. Na první pohled tak uvidíte, že se jedná o jahodovou. Z obyčejné marmelády tak může vzniknout doslova exkluzivní záležitost. Nebudete se tak muset ostýchat, když jí budete chtít někoho obdarovat. Samolepicí etikety od HappyFoto o rozměrech 8 x 12,8 cm všechny zmiňované parametry splňují do puntíku a nabízejí i něco navíc.

Vaše vlastní fotografie v hlavní roli

Budete to vy sami, kdo si vyfotografuje jahody a následně si z nich udělá vlastní etiketu. Ve speciálním programu, který si stáhnete na www.happyfoto.cz si jednoduše vyberete šablonu, do níž fotografii vložíte a napíšete si k nim jakýkoli text. V jedné sadě fotografií, které vám přijdou, je celkem 9 kusů. K dostání je tato sada za 199 korun a vaše etikety budete mít doma do pouhých 3 dnů.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.