Gril Weber One Touch

Grilovací sezona je již pomalu v plném proudu, a tak není od věci soustředit se na konkrétní typ grilu. Je jím Gril Weber One Touch. Jedná se v podstatě o cenově nejdostupnější model, který dokáže nabídnout vynikající vlastnosti v kombinaci s vysokou kvalitou, kterou již sama značka Weber bezesporu oplývá. Podívejme se tedy podrobněji na tento typ grilu a rozeberme si jeho silné, ale také slabé stránky. Možná bude právě následující menší recenze grilu Weber One Touch inspirací i pro vás a vaše domácí grilování.

Stabilní a pevný černý elegán

Gril Weber One Touch se vyznačuje především vysokou stabilitou a také zcela inovativním vzhledem. Kotlíkový formát ostatně vymyslela samotná společnost Weber. Díky tvaru je jeho obsluha maximálně pohodlná a gril se vyznačuje i vysokou bezpečností. K opálení obsluhujícího člověka může dojít pouze opravdu vysokou neopatrností. Gril je maximálně stabilní a bez problémů drží na jakémkoli rovném povrchu. Černá barva se hned tak neokouká, takže designově padne do jakéhokoli prostředí.

Efektivní řešení pracovní plochy

Díky pracovnímu stolku Kettlemate budete mít naprosto skvěle řešenou pracovní plochu, a to se vším všudy. Bez potíží si tedy na odkládací místo dáte věci, které budete k přípravě pokrmů potřebovat. Samozřejmostí jsou i háčky na náčiní, jejichž služeb také určitě využijete. V poklopu grilu je integrovaný teploměr. Díky němu budete mít maximální přehled o tom, jaká je v interiéru grilu teplota. Tepelný štít na madle poklopu vás ochrání před jakýmikoli popáleninami.

Další vychytávky tohoto grilu

Gril Weber One Touch disponuješ celou řadou dalších skvělých funkcí. Jmenovat bychom mohli zejména unikátní čisticí systém. Minimem pohybů tak bez větších potíží gril vyčistíte, a to kompletně. Mísa na popel je vyrobena z hliníku, což zajišťuje nízkou hmotnost celého grilu. Zapomenout nelze ani na palivové přepážky na dřevěné uhlí a speciální průduchy pro zajištění tahu grilu.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.