Dogfest

Dogfest na Střížkově: Užijte si skvělý den s pejskem i mimo vaši zahradu!

Milujete chvíle se svým mazlíčkem? Aby ne, vždyť psi jsou tak bezprostřední a zároveň učenliví a hraví. Užívat si s nimi můžete ale nejen na vaší zahradě, případně při procházce v okolí. Výbornou volbou jsou také specifické akce, jež se pro psy a jejich pány pořádají. Naším tipem je největší psí fesťák u nás Dogfest. Kde a kdy se koná? Jak sehnat vstupenky a co samotný program? Čtěte dál, vše vám prozradíme v tomto článku!

Kdy a kde?

Termín konání Dogfestu je v podstatě za rohem. Akce se bude konat 1. září 2018. Místem konání bude Praha, konkrétně městská část Praha 9 hned u stanice metra Střížkov. Právě tady je dostatečné množství travnaté plochy, na které se bude pejskům líbit. 25 000 m² zcela jistě postačí. Dopravní dostupnost je optimální, dostanete se sem pohodlně autem, přičemž zdarma zaparkujete v ulici Vysočanská. Dorazit ale můžete třeba i metrem či autobusem. Nádraží Prosek je nedaleko.

Dogfest

Bohatý program a spousta účinkujících

Psí festival Dogfest začíná již od 11 hodin. A co vás všechno čeká? Jakýmsi ranním tahákem budou bezesporu chrtí závody. Podíváte se samozřejmě i na chování a cvičení psů ve vodě, rozhodně nezapomeňte na Hang Time, tedy zakousnutí na čas. Určitě se pobavíte i při besedě se psím psychologem Rudolfem Dosenským. Zapomenout nemůžeme ani na agility a dog dancing. Poutavé a plné energie bude i přetahování psů. Nevynechejte ani canicross. Až do 20.00 se můžete účastnit různých akcí, poté ještě následuje volná zábava. Prohodit pár slov s lidmi majícími stejný zájem jistě stojí za to.

Vstupenky si zakupte v předprodeji už nyní

A co vstupenky? Optimálně si je kupte už nyní online. Celodenní tiket vyjde jednu osobu na 99 korun za celý den, rodinné vstupné pro 4 osoby vyjde na 249 korun. Určitě neváhejte, organizátoři včetně generálního partnera, společnosti Reedog, se na vás již těší.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *