Developerský projekt 4Blok se představuje

Množství developerských projektů zejména v hlavním městě neustále přibývá. Ne všechny z nich jsou ale opravdu ideální. Nevíte-li, jaké bydlení byste si měli vybrat, pak určitě můžete využít našeho tipu. Je jím nový developerský projekt 4Blok nacházející se v Praze 10. Určitě tedy stojí za to podívat se na bydlení v jeho rámci mnohem podrobněji. Bydlení v této lokalitě je naprosto luxusní, a to se vším všudy.

Hlavní plusy projektu 4Blok

Projekt 4Blok nabízí celou řadu předností. Začít bychom mohli již jenom samotným architektonickým vzhledem budovy. Ta vypadá moc hezky a podobně vkusně je řešena i v interiéru. Praktické, kvalitní a maximálně dostupné bydlení v tomto domě se vyznačuje především maximálním luxusem kombinovaným s ekonomickou stránkou věci. Nejnovější eurookna a také maximálně ekologické vytápění vám přinesou skutečně vysokou úsporu.

Dispozice a možnosti bytů

V rámci bydlení ve 4Blok si budete moci vybrat byty, které vám dispozičně budou přesně vyhovovat. V nabídce je celkem 210 bytů, které sou dispozičně řešeny od 1+kk až po prostorné byty 5+kk. Součástí bytů je i garážové stání v podzemních částech domu. K bytům patří mimo jiné také terasa a balkon. Zapomenout bychom neměli ani na rychlé internetové připojení a v neposlední řadě taktéž na vytápění. Výhody pasivního domu určitě zaznamenáte na vašich nízkých účtech za topení.

Dostupnost veškerých služeb

Velmi výhodná je i poloha tohoto developerského projektu. Nachází se v katastru městské části Praha 10, a to přesně na hranici Vršovic a Vinohrad. Do centra hlavního města se dostanete pohodlně jak autobusem, tak metrem anebo tramvají. Autobusová zastávka se nachází přímo před domem. Velmi zajímavá je mimo jiné i Ekospol nabídka bytů, která se nemusí nutně vztahovat přímo na tento zmiňovaný developerský projekt.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.