Tipy na nové developerské projekty v Praze

Moderní bydlení v Praze je dnes hodně žádané. Důkazem tohoto faktu budiž i to, že se v Praze realizuje stále více developerských projektů. V případě, že máte o nové bydlení v hlavním městě zájem, můžete si klidně některý z těchto projektů najít a informovat se o něm mnohem podrobněji. Pro zjednodušení hned několik tipů na skvělé bydlení v rámci některého z nových developerských projektů nabízíme i v následujícím textu.

Bydlení v Krásných Počernicích

Hodně zajímavé developerské projekty nabízí zejména městská část Praha 9. Jedním z nich je třeba novostavba Krásné Počernice nacházející se v Horních Počernicích v Praze 9. Vzhled rezidence s tímto názvem je skutečně skvostný. Je tvořen celkem čtyřmi bytovými objekty. Dispozičně si lze vybírat z různě velkých bytů. V nabídce jsou byty od 1+kk až po 5+kk. Samozřejmostí jsou i předzahrádky a balkony či terasy, které k bytům nedílně patří.

Park Hloubětín

Mezi poměrně známé developerské projekty v Praze patří také Park Hloubětín. Jedná se o nadčasově řešený moderní bytový dům, který poskytuje maximálně ekonomické bydlení. Náklady na vytápění bytů jsou zde redukovány na pouhých 50%. Samozřejmostí je i nadstandardní výbava bytů včetně nových oken a protihlukových opatření. V dosahu je navíc veškerá občanská vybavenost. Příjemné procházky lze realizovat v parku Aloisov. K dispozici je i trasa B pražského metra se zastávkou v Hloubětíně.

Luxusní bydlení v Nových Chabrech

Výborným tipem na pohodový život je bydlení v Dolních Chabrech. Tato lokalita v Praze 8 je vynikající jak svou dostupností, tak i velkým množstvím okolní zeleně. Ostatně Ďáblický háj a mnohá další ryze přírodní místa hovoří za své. Navíce informací o bydlení nejen v této lokalitě se můžete podívat na bytyprodejpraha.cz. Vybrat si tady budete moci z opravdu zajímavých bytů.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.