Skvělé bydlení v Praze 4

Pohodlný život v krásném prostorném bytě je snem mnohých z nás. Určitě lze využít celé řady možností bydlení, a to především v hlavním městě. Ideální je výběr lokality, která není nijak výrazně vzdálena centru města, ale neleží přímo v památkové zóně plné turistů, jež do hlavního města každým rokem míří. Takovéto bydlení je většinou maximálně pohodlné a příjemné. Podívejme se tedy na možnosti pohodového života na Praze 4. Právě tady se staví anebo je již dokončeno několik developerských projektů, které určitě stojí za to.

Rezidence Michelské zahrady

Moderní byty Praha 4 v Michelských zahradách jsou opravdu krásné a lze si vybrat přesně takový byt, který vám bude vyhovovat. Dispozičně lze volit z několika různých variant dle toho, kolik životního prostoru okolo sebe potřebujete. Bytový areál v této lokalitě nabízí možnost bydlení pro celkový počet 40 rodin. U každého bytu je k dispozici také terasa. Každý z nich dokáže splnit i ty nejpřísnější požadavky na moderní bydlení.

Rezidence Oktagon

Vynikající možnosti k příjemnému životu nabízí rezidence Oktagon. Jedná se o novostavbu, která se vyznačuje především unikátním architektonickým provedením. Činžovní dům je také typický svou polohou. Obklopuje ji velké množství zeleně, takže si člověk připadá jako v přírodě. Pokud se podíváte na bytyprodejpraha.cz, pak jistě najdete přímo i dispozičně takový byt, který vám bude vyhovovat.

Bydlení v ostatních částech Prahy

Příjemný život můžete strávit klidně i v některé jiné pražské části. Moc hezké jsou třeba nové byty Praha 6. Ty jsou také k dispozici v různých lokalitách této pražské městské části. Výběr bytů je velmi pestrý. Samozřejmostí jsou jak prostornější byty, tak i ty, které nabízejí bydlení pouze pro samotné osoby. Luxus v novostavbách si tak může užívat úplně každý, a to za solidní ceny.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.