Chcete mít na zahradě rychle soukromí? Řešením je umělý živý plot

Umělý živý plot

Ne všechny ploty se nám mohou líbit, ne všechny jsou nám cenově dostupné. Pokud máte pozemek, na který je vám od sousedů nebo z cesty vidět a vašim přáním je mít zde co největší soukromí, můžete využít umělé živé ploty. Jde o spolehlivý způsob, jak exteriér pohledově znepřístupnit cizím zrakům, ale také jej částečně odhlučnit.

Umělé živé ploty vás potěší svým vzhledem

Je to skutečně tak. Dávno pryč jsou doby, kdy byl umělý plot jednotvárný a v podstatě všude stejný. Moderní umělý plot má mnoho podob, různé odstíny zelené barvy, působit může jako mnoho stálozelených rostlin, na první pohled umí vypadat, jakoby byl živý.

Obrovskými přednostmi umělých plotů jsou životnost, bezúdržbovost a výborná míra zastínění. Ať už chcete do venkovního prostoru, kde se váš dům, zahrada nebo chalupa nachází, zvolit jehličnatý nebo listnatý umělý živý plot, určitě si vyberete dle svého gusta.

Potěšeni budou i lidé, kteří trpí alergiemi a kvetoucí trávy, keře a stromy jim dělají problémy. Živý plot zároveň zachytává prach, což může být také jeho přínosem pro alergické osoby.

Vyberte si z kvalitních modelů živých umělých plotů

Kupříkladu u mnohaletého prodejce nejen venkovního vybavení Hawaj.cz najdete mnohé realisticky působící živé umělé ploty. Využít je můžete nejen na zmíněné dvorky, zahrady, a terasy, ale také třeba na zastínění balkonu. Rádi byste se opalovali v prvním či druhé, třetím patře na balkonu, ale vadí vám pohledy kolemjdoucích? Umělý živý plot je hezký, zelená barva uklidňující, balkon i lodžie se stane vaší oázou klidu.

Umělé živé ploty jsou vhodné i k zastínění nebo optickému přepažení komerčních prostorů, na zahrádkách restaurací, v hotelech, ve firmách, které svým zaměstnancům vytváří pro práci ideální prostředí…

Odolné zahradní lavičky

Hawaj.cz nabízí také hezké a odolné zahradní lavičky. Vybrat si můžete modely kovové, které jsou ošetřeny kvalitním nátěrem tak, aby odolávaly povětrnostním vlivům. Nechybí ani typy kombinované ze dřeva a kovu, nebo lavičky, které působí jako dřevěné, ale tvoří je kov a plast imitující dřevo.

Během pár dnů můžete mít na zahradě nejen soukromí díky umělému živému plotu, ale i krásné posezení, ať už v koutě zahrady, kde vás na první pohled nikdo nespatří, nebo na terase či na dvorku.

Podívejte se na bohatou nabídku živých umělých plotů a vyberte si i vy. Budete zajisté spokojeni a tento typ zastínění a získání soukromí budete jistě rádi doporučovat svým přátelům i rodině.

Náhledové foto: Hawai.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.