Ovocný strom

Čas na nákup ovocných stromků uzrál: Kde je zakoupit?

Léto pomalu skončilo a podzim se hlásí o slovo. S tímto ročním obdobím samozřejmě souvisí mnohé činnosti, jimž se musíme na zahradě věnovat. Typickým příkladem budiž sklizeň a uskladnění ovoce, případně rytí a jiné důležité aktivity. Zapomenout rozhodně nelze ani na péči týkající se zahradních dřevin. Pokud aktuálně uvažujete o jejich výsadbě, jste na správném místě. V následujících řádcích totiž doporučíme zahradnictví, kde si můžete nejen okrasné stromky zakoupit.

Vyberte si ze spousty odrůd zahradních stromků

Ať už sháníte jakoukoli odrůdu ovocného stromku, najdete ji v nabídce Zahradnictví Studenec. Mají tady především klasické odrůdy zahradních dřevin, mezi které se řadí zejména slivoně, broskvoně, hrušně, jabloně, meruňky a jiné. Z netradičních si lze pohodlně vybírat například moruše, fíky, červené a černé jeřabiny či lískové ořechy. Je fakticky jedno, jaké velikosti stromek bude. K dispozici jsou jak zákrsky, tak i čtvrtkmeny, polokmeny nebo vysokokmeny.

Zahradní ovocné dřeviny

Ochotně vám poradí

Potřebujete spíše ovocné keře do zahrady, nebo nevíte, jakým způsobem je zapotřebí stromky vysazovat? Ať už máte jakýkoli problém, specialisté z této firmy vám ochotně poradí. Můžete se například informovat o správném řezu zahradních dřevin, výsadbě zeleně a také o pěstování nejrůznějších rostlin a jejich vzájemné snášenlivosti.

Zahrada na míru? Proč ne?

V Zahradnictví Studenec se nespecializují pouze na prodej ovocných stromků a keřů, ale nabízejí i mnohé další služby, Typickým příkladem je realizace zahrad na míru dle přání zákazníka. K dispozici je tady také komplexní sortiment zahradní chemie, případně nejrůznější zavlažovací systémy a hnojiva. Vybrat si není problém mimo jiné i z pestrého sortimentu grilovacích kamenů, a vylepšit si tak ještě teplé podzimní večery nějakou tou pochoutkou. Více informací najdete na www.zahradnictvi-studenec.cz.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *