Bezpečnostní kamerový systém spolehlivě ochrání váš majetek

V současné době si jako majitel nemovitosti nemůžete být jistit vůbec ničím. I proto je ochrana vlastního objektu velmi důležitá a neměli byste ji v žádném případě podceňovat. Ideální volbou je tedy kvalitní bezpečnostní systém. Ten lze volit buď v podobě standardního zabezpečovacího zařízení se sirénou a GSM modulem, anebo jako komplexní kamerový systém. Pokud nevíte, které varianty využít, nezoufejte. V následujících řádcích vám poradíme.

EZS- elektronický zabezpečovací systém

Poměrně často se do rodinných domů volí elektronický zabezpečovací systém. Ten se skládá z čidel pohybu a z centrální jednotky. Čidla jsou umístěna v interiéru domu a v případě narušení prostoru dojde ke spuštění sirény, která se nachází zpravidla na fasádě domu. Mimo sirénu je také informována o narušení prostoru i centrální jednotka včetně GSM modulu. Na vámi zvolená telefonní čísla tak dostanete zprávu o narušení konkrétní zóny. Na jednotky mohou být ale navíc napojeny i kamerové systémy.

Kamera den

IP a HDSI kamerové systémy

Chcete-li mít i obrazový přehled o dění ve vašem domě nebo v exteriéru, rozhodně stojí za to zvolit kamerový systém. Ten si můžete vybrat ve dvou základních variantách. Tu první představují IP kamery. Ty patří mezi nejčastěji instalované. Jsou plně digitální a nabídnou rozlišení až 15 Mpix. Vynikající jsou u nich především možnost přenosu obrazu po jednom jediném kabelu a cenová dostupnost. Volit můžete také HDSI kamerové systémy, jež nabízejí FULL HD rozlišení při celkem 30 snímcích za vteřinu.

Kamera noc

Zabezpečení musí instalovat profesionálové

Jakýkoli kvalitní a funkční zabezpečovací systém musí být nainstalován profesionální firmou. Výbornou volbou jsou bezpečnostní kamerové systémy zakoupené na webu kamerovesystemy.cz. Mimo nízkých cen za celé systémy se budete moci spolehnout i na kompletní zapojení a záruční a pozáruční servis, a to do pouhých 48 hodin. Ostatně o vysoké kvalitě systému svědčí i spousta pozitivních referencí. Jmenovat můžeme například Dopravní podnik Brno nebo společnost Siemens a některé další.

Ukázka kamerového systému:

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.