Vyzkoušejte americká krmiva Taste of the Wild pro psy i kočky

Zdraví vaší kočky nebo psa je velmi křehké a základem pro udržení skvělé kondice vašeho mazlíka je volba správného krmiva. Na trhu je dnes k dostání spousta různých značek. Mnohé ale nabízejí ne příliš kvalitní stravu, a tak se vyplatí vsadit na osvědčenou značku. Tu představují krmiva Taste of the Wild, která se vyznačují zcela unikátní recepturou. Podívejme se tedy na to, v čem jsou vlastně výjimečná a proč se vyplatí jejich nákup.

Maso z bizona

Výbornou volbou je krmivo pro psy Taste of the Wild s obsahem bizoního masa. Dokáže nabídnout dostatečné množství minerálů, vitamínů a dalších látek, jež jsou pro psí organismus velmi důležité. Lovci v Kanadě, kteří jsou velmi zkušenými chovateli, i toto krmivo nemohou vynachválit. Ostatně i hlavně díky němu jsou psi schopni žít v kanadské divočině, kde jsou podmínky mnohem drsnější, než je tomu v našich končinách.

Je libo rybí příchuť?

Vynikající jsou i krmiva pro štěňata a dospělé psy s příchutí lososa. Na rozdíl od některých ostatních typů krmiv, v nichž jsou ryby nevalné kvality jsou granule Taste of the Wild prosyceny skvělou chutí lososů. Maso pochází z divokých lososů a ne z těch, které se běžně nacházejí v umělých líhních. Je navíc ještě obohaceno masem z dalších mořských ryb a trochou uzeného, takže vzniká vydatný koktejl s těmi nejlepšími vlastnostmi.

Ovoce a zelenina nesmí chybět, obiloviny ano

Stejně jako lidé i psi a kočky potřebují doplnit svůj jídelníček o ovoce a zeleninu. V amerických krmivech pro kočky a psy Taste of the Wild nalezneme hned několik plodin, které nabízejí spousty důležitých látek. Ochutnat mohou domácí zvířata rajčata, brambory, batáty nebo sušené kořínky čekanky či maliny. Zdravý vývoj, zvýšená imunita a dokonalý vzhled vašeho mazlíka tak budou zaručeny.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.