Užívejte si pohodu na terase díky efektivnímu zastřešení SKYTRIUM

Skytrium Rio

Chvíle strávené s vašimi přáteli při posezení na terase jsou nezapomenutelné a zůstanou ve vaší paměti navždy. Tedy alespoň v případě, když vám nebude zima a neohrozí vás déšť. Ano, právě rozmary počasí, které je nevyzpytatelné, jsou největším strašákem většiny zahradních párty. I proto se vyplatí popřemýšlet o efektivním zastřešení prostoru terasy. V současnosti jsou k dispozici různé varianty, nicméně spousta z nich je typická buď velmi těžkou a na stavbu náročnou konstrukcí, anebo naopak nekvalitním provedením, s nímž si pohraje vítr. Právě proto se zaměříme na inovativní zastřešení terasy SKYTRIUM, u kterého nic takého nehrozí.

Skytrium Mia

Kvalita na prvním místě

Základem zmiňovaného zastřešení terasy je sice lehká, nicméně velmi pevná a kvalitní hliníková konstrukce, kterou doplňuje polykarbonátová výplň. Můžete si být jisti, že ani větší vítr a jiné nepříjemné podmínky s ní vůbec nic neudělají. Její stavba není nijak náročná. Stačí pouze jedna jediná opěrná zeď a celý systém může být zkompletován. Na stavební povolení můžete zapomenout, jelikož prostě a jednoduše nebude zapotřebí.

Moderní design

Stačí se podívat na jednotlivé modely systému SKYTRIUM a zjistíte, že designově dokonale padnou do jakéhokoli exteriéru. K dispozici jsou celkem 3 provedení, jež byla navržena předními profesionálními architekty. Vyznáváte-li elegantní křivky, budete pravděpodobně volit zastřešení Rio. Naopak rovné linie s lomeným konstrukčním řešením nabízí Mia. Zapomenout nemůžeme ani na Art v minimalistickém stylu.

Skytrium Mia interiér

Řešení přímo na míru

Máte strach, že vaše prostory jsou atypické a nevyhovují pro realizaci SKYTRIA? Rozhodně nemusíte! Bez větších problémů si ležet nechat vaši terasu zastřešit na míru. Stejně tak je možné nechat si zkonstruovat provedení se vstupem pro vaše domácí mazlíčky. Společnost Albixon a.s., která tento systém nabízí, se vám dokáže v mnohých ohledech přizpůsobit.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.