Uskladnění kompotů ve funkčních regálech

Regál na zavařeniny

Doba zavařování je již pomalu pryč a možná si lámete hlavu s tím, kam zavařeniny uskladnit. Ve spíži většinou není dostatečné množství místa a na chodbě na zemi či ve spíži jen tak bezprizorně být nemohou. Optimální je uskladnění zavařenin v kvalitních regálech, kde po nich budete moci rychle sáhnout a vybrat si takovou, na kterou máte momentálně chuť. Nevíte, jaké regály zvolit? Nevadí. Volba regálového systému nebyla nikdy jednodušší než dnes. Tedy alespoň v případě některého z modelů od společnosti Regalsistem.

Regály na míru se vyplatí

Vynikající volbou jsou regálové sestavy na míru od zmiňované společnosti. Pokud si je pořídíte, budete mít dispozici například policové regály, které budou poskládány přesně podle tvaru a rozměrů místnosti, v níž by měly být. Police přitom mohou být různě dlouhé a hluboké, takže budou dokonale korespondovat i s rozměry konkrétních zavařenin, které v policích budou stát. Není problém dát do polic klidně i důmyslné systémy pro rozřazení zavařenin.

Sestavte si sami

Celý regálový systém si budete moci sestavit sami. Stačit vám k tomu bude pouze přiložený návod a také trocha manuální zručnosti. Komponenty jsou přesně koncipovány tak, aby do sebe zapadaly a celý systém skvěle fungoval. Sestavování je navíc realizovatelné bez jakýchkoli šroubováků a klíčů. Vše je tak pohodlné a hlavně rychlé. Rozčilovat se u celé realizace stoprocentně nebudete. Naopak sestavení bude hračkou a radost z výsledku vás nemine.

Kvalita za rozumné peníze

Regály od společnosti Regalsistem se vyznačují vysokou kvalitou provedení. Můžete se tak spolehnout na jejich maximální bytelnost a nosnost. Na jednu polici se tak vejde velké množství nejrůznějších zavařenin a marmelád. Vy se nebudete muset obávat toho, že by se policový regál prohýbal anebo vykazoval známky nestability.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.