Stylové markýzy budou vašemu posezení slušet

Markýzy Hixon

Horké letní dny jsou pro většinu z nás doslova úmorné. Hledáme v podstatě každý stín, kde bychom mohli pohodlně posedět ovíváni příjemným letním vánkem. Když ale stín u domu prostě a jednoduše nic nevrhá, je třeba zakročit! Nemusíte činit nic výrazně složitého, stačí si pouze nechat nainstalovat kvalitní elegantní markýzy, jež exteriér vašeho domu dokonale oživí a poskytnou dostatek stínu pro pohodlné posezení nejen vám, ale i vašim přátelům. My se soustředíme na společnost Hixon nabízející vysoce kvalitní stínicí techniku vyrobenou v ČR.

Markýzy Hixon

Neotřelý design a funkčnost

Jestliže vsadíte na markýzy od zmiňované společnosti, budete si moci zvolit z mnoha různých barevných variací a látek. Samozřejmostí je i různé řešení ovládání. Jestliže chcete ušetřit a nevadí vám manuální ovládání, postačí vám varianta stahování a zatahování markýz klikou. Mnohem pohodlnější je ovšem motorizace. Vše si navolíte pomocí dálkového ovladače. U tohoto typu funguje ovládání automaticky dle míry intenzity světla. Nastavit si ji lze ale i časově. Spolehnout se můžete i na maximální životnost markýz. Pokud nechcete kazety integrovat do fasády domu, klidně lze volit i volně stojící provedení.

Je libo venkovní rolety?

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují markýzy, nebo potřebujete zastínit vyloženě okna, není problém volit i venkovní rolety. Právě ony se pohodlně stáčejí do boxů přímo nad okny. Vybírat je možné nejrůznější barevná provedení rolet a také hned tři typy boxů. Pokud chcete aplikovat rolety na stávající okna, vyplatí se zkosený nebo kulatý box. U novostaveb jsou doporučována stylová podmítková pouzdra, která nejsou viditelná.

Samostatně stojící markýzy

Hixon nabízí víc…

Společnost Hixon má ve svém portfoliu veškerou stínící techniku, mezi kterou se řadí látkové rolety, žaluzie anebo sítě proti hmyzu. Veškeré výrobky dodávané touto firmou mají svůj původ v České republice, a to včetně garážových vrat, které také firma prodává a instaluje. Vybrat si zkrátka můžete zajímavý sortiment za výhodné ceny.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.