Skvělé bydlení v Rezidenci Bělohorská

Výběr skvělého bydlení v Praze je dnes poměrně pestrý. Rozhodně není složité najít si lokalitu podle svých představ. Pokud si momentálně nejste jisti právě jí a také třeba dispozicemi vašeho nového bydlení, pak rozhodně stojí za to podívat se na náš tip na bydlení v Praze. Je jím Rezidence Bělohorská od společnosti Central Group. Právě v ní můžete bydlet doslova jako v bavlnce v lokalitě s plnou občanskou vybaveností. Soustřeďme se tedy na tento bytový komplex podrobněji.

Možnosti bydlení v Residenci Bělohorská

Moderní developerský projekt Rezidence Bělohorská nabízí exkluzivní bydlení se vším všudy. V projektu nejsou zahrnuty pouze luxusní byty, ale také ateliéry a komerčně využitelné prostory v přízemní části. Vybrat si budete moci z celkem 35 bytů s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Prostorově se jedná o byty od 29,8 m2 až po 91,6 m2. K bytům v této rezidenci patří také sklep a některé disponují i balkonem či terasou. V letních dnech si tady můžete užívat třeba grilování s přáteli.

Důraz na detail

Rezidence Bělohorská byla postavena z prvotřídních materiálů od předních výrobců. Samozřejmostí jsou i bezpečnostní prvky včetně bezpečnostních dveří a zabezpečovacího zařízení. K dispozici je i vysokorychlostní internet. Mnohé prvky v interiéru si budete moci navíc vyřešit klidně i sami. Svoje bydlení si tak budete moci přesně uzpůsobit tak, jak vám to bude vyhovovat.

Skvělá lokalita pro život

Pražská lokalita Břevnov, v níž se tato rezidence nachází, patří mezi nejoblíbenější v celém hlavím městě. Nachází se mezi územím Prahy 5 a Prahy 6. K odpočinku můžete vyrazit třeba na nedaleký Strahov. K dispozici vám ale bud úplná občanská vybavenost včetně pošty, školy a také nemocnice, obchodů či restaurací. Na Pražském okruhu budete autem za 10 minut.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.