Skvělé bydlení v Harfa Parku

Jestliže v současné době hledáte nové bydlení v Praze, určitě můžete využít velmi zajímavého projektu Harfa Park, který dokáže nabídnout moderní a stylové bydlení v pražských Vysočanech. V současné době se buduje již celkem šestá etapa. Jedná se o bytový komplex vyznačující se velmi neotřelým vzhledem a spoustou možností trávení volného času. My se v následujících řádcích budeme soustředit na tento developerský projekt, pokusíme se jej přiblížit a poukázat na jeho klady.

Bytové jednotky o různé ploše

Moderní nové byty Praha 9 v rámci projektu Harfa Park nabízejí nejrůznější dispoziční řešení. Nejmenší jsou garsonky 1+ kk, které jsou optimální pro singles anebo pro seniory. Vybírat si lze ale také mnohem větší byty, a to dispozičně až 4+ kk. Co se týká celkové plchy, tak ta se pohybuje od 26 m2 až po 110 m2. K bytům náleží ještě podzemní garážové stání a také prostor před samotným objektem, na němž jsou také vybudována stání. Jinak byty disponují balkonem, terasou, popřípadě prostornou lodžií. Celkově je k dispozici 119 bytových jednotek.

Skvělé vybavení interiéru

Veškeré nové byty jsou vybaveny kvalitními podlahovými krytinami, obklady od tuzemského výrobce Rako a značkovými interiérovými dveřmi Sapeli. Nachází se zde zkrátka veškeré prvky, které zabezpečí maximální komfort a pohodu při bydlení. Zapomenout nemůžeme ani na kompletní elektroinstalaci, vnitřní vytápění a přípravu na kuchyň, kterou si veberou již nájemnici dle svých představ.

Dostatek zeleně samozřejmostí

Zapomenout nelze ani na fakt, že Harfa Park je doslova obklopen všudypřítomnou zelení. Do centra metropole se odsud dostanete pohodlně městskou hromadnou dopravou za několik minut. K dispozici je i 3,5 kilometru dlouhá cyklostezka a spousta nejrůznějších sportovišť. Volný čas tak můžete trávit přesně tak, jak uznáte za vhodné.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.