Regály na pneumatiky padnou do každé garáže

O faktu, že si vaše garáž zaslouží skutečný pořádek, není třeba nijak dlouze diskutovat. Mnohdy tomu tak ale bohužel není a základem celého nepořádku jsou poházená kola od vašeho automobilu. Ta se přitom dají naprosto pohodlně uklidit přímo do regálu, který je za tímto účelem zkonstruován. Ten již dnes lze sehnat za velmi solidní ceny a v moderním praktickém provedení. Buďme tedy poněkud konkrétnější a podívejme se na speciální regály určené pro pneumatiky podrobněji…

Přehledné členění regálu

Velmi důležité je především naprosto přehledné členění regálů. Měli byste vybírat takové, které dokážou nabídnout více pater, aby se do nich logicky vlezlo více sad pneumatik. Pokud máte doma 2 a více automobilů, zcela určitě tento fakt oceníte. Regály by také neměly být nadměrně vysoké. Je-li tomu tak, stoprocentně byste měli dosáhnout tam, kam potřebujete. U vyšších systémů byste potřebovali žebřík, což není zrovna nejpohodlnější.

Tradiční policový systém

Důležité je vsadit na osvědčený policový systém. Společnost RegalSistem nabízí časem prověřenou ocelovou konstrukci, která je schopna unést velké množství pneumatik. Certifikovaná konstrukce je ostatně navržena přímo na uskladnění pneumatik. Povrchová úprava regálů žárovým zinkem navíc zajistí i vysokou výdrž nového vzhledu. Metoda Sendmizir zajistí lesklý vzhled regálu a maximální odolnost vůči oděru.

Poskládejte si regál sami

Jestliže si zakoupíte některý z regálů u zmiňované společnosti, můžete se spolehnout i na to, že si je poskládáte doma sami. Jedná se o stavebnicový systém, který zvládne obsloužit úplně každý. Jednotlivé dílce do sebe budou přesně zapadat a odpadne i starost s nějakou náročnou montáží. Sami si tak postavíte vlastní regálový systém, který bude plně funkční a navíc bude vypadat perfektně.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.