Pronájem rostlin s údržbou pro vaši okrasnou zahradu

Milujete interiérové okrasné zahrady a sami si nevíte rady s tím, jakým způsobem vytvořit svou vlastní? Nevadí, můžete si klidně zeleň pronajmout a nechat profesionály, aby se o vaši okrasnou zahradu či koutek kompletně postarali. Společnost Jungle Interiors nabízí komplexní služby nejen v oblasti pronájmu rostlin. Právě na ně se soustředíme a ukážeme vám, že i vaše domácí či firemní okrasná zahrada se může stát doslova hračkou.

Zeleň v interiéru bez starostí

U spousty firem a soukromých rezidenci se většinou stává to, že majitelé nakoupí okrasnou zeleň, která se zasadí a následně spíše chřadne. Není se čemu divit, pokud ve firmě nemáte zahradníka a doma postrádáte čas, květiny i další rostliny nebudou mít dostatečnou péči. Efektivní pronájem rostlin a květin vše vyřeší. Zmiňovaná firma rostliny nejen pronajme, ale dokonale se o ně bude starat, takže jejich vzhled bude stoprocentní. Pečovat si můžete nechat klidně i o vlastní zeleň., kterou si třeba můžete u Jungle Interiors koupit. Prodej rostlin a květin je také součástí nabídky této firmy.

Rostliny v interiéru 6

Hlavní výhody pronájmu rostlin

Pronájem rostlin se vyznačuje spoustou výhod, které jsme pro vás shrnuli do následujících bodů. V čem je tedy výhodný?

–          nulové starosti a garance péče o zeleň

–          minimální pořizovací náklady na rostliny

–          nákup i pronájem si můžete odepsat z daní

–          pravidelné inspekce stavu rostlin každých 8 týdnů

–          i u vás může být realizována krásná vertikální zahrada

–          možnost změny designu dle vašeho přání

Rostliny v interiéru 4

Díky návrhu víte, na čem na počátku jste

Velkou výhodou pronájmu rostlin a především realizace zahrad a teras u této firmy je možnost 3D návrhu exteriéru i interiéru. Na počátku tak můžete vidět, jak bude vypadat realizace. Vy sami se budete na celém návrhu podílet, jelikož se do vizualizace přímo zapojíte svými postřehy.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.