Projekt Nad Kundratkou

Nad Kundratkou

Hledáte momentálně zajímavé možnosti bydlení v některé z pražských čtvrtí? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na Prahu 9. Tato městská čtvrť je jednak poměrně známá z pohledu pohodového bydlení v soukromí a jednak nabízí vynikající dopravní spojení s centrem metropole. I proto se vyplatí uvažovat o tom, že by některé byty Praha 9 mohly být právě pro vás ideální záležitostí. Naším tipem je projekt Nad Kundratkou, který skvěle spadá do konceptu moderního bydlení 21. století. Soustřeďme se na něj proto podrobněji.

Stavba jako umělecké dílo

Asi nikdo by nechtěl bydlet v objektu, který je na pohled ne příliš vzhledný. I proto se rozhodně projekt Nad Kundratkou vyplatí. Jedná se konkrétně o Viladům u Proseckých skal. Navržen byl ve spolupráci se známým sochařem Jaroslavem Rónou. Celý komplex je složen ze čtyř podlaží a nabídne omezené množství luxusem dýchajících bytů. Patřičné soukromí a dostatek místa jsou samozřejmostí. Krásné nové byty v Praze v tomto komplexu jsou naprosto ideální jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi.

Možnosti bydlení

Budete-li si chtít pořídit byt v rámci tohoto developerského projektu, máte jedinečnou šanci vybrat si dispozičně takový, který vám bude plně vyhovovat. Nachází se zde celkem 16 bytových jednotek nejrůznějších velikostí. Nejmenší nabízejí užitnou plochu 93 m2 a ty nejrozlehlejší se chlubí celkovým prostorem 178 m2. Dispozičně jsou v nabídce byty 3+kk a 4+kk. Samozřejmě k ní ještě patří i prostorné sklepní kóje a garážová stání. Vaše auto bude mít také dokonalý komfort.

Nadstandard pro kohokoli

Zvolit si některou z bytových jednotek není vůbec složité. Stačí se pouze podívat na adresu reby.cz a najdete si byt, který vám bude plně vyhovovat. Orientovat se logicky můžete mimo dispozici také cenou a spoustou dalších důležitých aspektů.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.