Potřebujete nové zahradní pomůcky? Před online nákupem si je jednoduše vyzkoušejte

Sekačka

Už vám dosluhuje motorová pilamotorová pila, případně se vám zničil rýč či jiné nářadí nebo nástroje? Pokud ano, rozhodně neuvažujete o ničem jiném než o nákupu nových zahradních pomocníků. Ty si můžete pořídit v nejbližší kamenné prodejně. Počítat ale musíte s tím, že aktuálně nabízený sortiment nemusí být nejlevnější. Jestliže naopak sáhnete po zboží z eshopu, těžko ho předem vyzkoušíte. I když alternativa se nabízí. Lze zkombinovat obojí. Jak? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Vyberete si online dle vašich představ

Přesně tak. Není nic jednoduššího. Projekt NářadíChytře.czNářadíChytře.cz nabízí spousty různých druhů nástrojů a nářadí, takže to nebude nic složitého. Vybírat samozřejmě můžete jak podle značek, tak i dle ceny. Neuniknout vám ani aktuálně platné cenové akce a různá zvýhodnění. V podstatě získáte větší přehled, než kdybyste dostávali klasické papírové letáky. Informace o nových akcích můžete dostávat přímo emailem, nebo prostřednictvím SMS. Hlavní předností celé služby je ale praktické vyzkoušení zboží.

VrtačkaFoto: Se svolením Nářadí chytře

Přímo na zvolené prodejně si vše vyzkoušíte

Není nic jednoduššího. Necháte si třeba takovou motorovou pilu nebo rýč či jiného mechanického nebo elektrického zahradního pomocníka poslat na vybranou prodejnu. Na webu si ji zvolíte sami. Aktuálně je jich k dispozici celkem 10, nicméně v blízké budoucnosti jich budou desítky, ne-li stovky. Do prodejny už jenom přijdete a zboží si vyzkoušíte. Navíc vám odborník poskytne na místě cenné informace, jež se vám nepochybně budou také hodit.

Náhledové foto: Se svolením Nářadí chytře

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.