Fototapeta mapa

Posezení v zimní zahradě oživí vkusné fototapety

Mít krásnou zimní zahradu je bezesporu ideální. Vždyť právě tady lze pěstovat spousty různých plodin i v době, kdy venku panuje zima. Stejně tak je zimní zahrada optimálním místem, kde můžete posedět s přáteli u sklenky dobrého vína. Dokáže alternovat i klasické venkovní posezení. Pokud i vy o zimní zahradě s posezením uvažujete, rozhodně byste měli dbát na to, abyste se v jejím interiéru cítili perfektně. Pokud se navíc budete moci pochlubit stylovým interiérem zimní zahrady i návštěvám, nebude co řešit. Jak takovou zimní zahradu dokonale oživit? Vcelku jednoduchým způsobem, stačit vám budou elegantní fototapety, které jsou jednak hezké a jednak levné. Bez problémů si je také instalujete během několika málo vteřin. Pokud váháte mezi různými motivy, pak jste na správném místě. My se totiž na ty nejznámější zaměříme mnohem podrobněji.

Fototapeta

V zajetí květin všeho druhu

Každý milovník zahrady si bezesporu libuje v květinách. Existuje jich fakticky neomezené množství. Proč si tedy nedopřát krásu některé z nich i ve vaší zimní zahradě? A jaké květiny jsou nejoblíbenější? Tradičně se hodně volí obraz slunečnice, která nabízí směsici žluté barvy a mnohých ostatních zajímavých odstínů. Volit lze tuto květinu jak jako součást velkého slunečnicového pole, tak i samostatně. Záleží na tom, jakou podobu chcete mít. Výbornou volbou jsou ovšem i růže. Ty působí romanticky, a když se k nim přidá třeba fototapeta mapa světa a obrazy dalších květin, může celý komplet vypadající vkusně a kosmopolitně. Pokud byste raději vsadili spíše na abstrakci anebo poněkud zastřenější motivy, nebojte se pampelišek. Ty bývají zobrazovány v odkvětu. Chmýří pampelišek ve větru bývá také zachyceno v dokonalé podobě třeba se západem slunce. Alternativ zobrazení takovýchto pampelišek je poměrně hodně.

Ovoce a zelenina potěší a navnadí každého

Vypěstovali jste na zahradě nějaké velké plody ovocných stromů anebo zeleninu? Pak si ji jednoduše vystavte přímo v zimní zahradě v podobě fototapety. Není problém ale volit také ovoce i zeleninu třeba v rámci různých zátiší. Výbornou volbou je ovoce přichystané přímo ke konzumaci. Perfektně vypadají například borůvky v misce, jež jsou společně se lžící vyobrazené na větší fototapetě. Chuť na ně dostanete již při prvním pohledu. Jmenovat bychom ale měli například také exotické ovoce. Z toho se nejčastěji prosazuje ananas. Jeho vzhled je unikátní. Zapomenout bychom neměli ani na zeleninu. Velmi oblíbené jsou pohledy na svazek mrkve, případně na uskladněnou cibuli či česnek. Vazby této zeleniny působí rustikálně a připomínají období sklizně, jež všichni zahradníci milují. Z ostatní často vyobrazované motivů jmenujme kupříkladu ještě červené zelí anebo grilovanou směs různých druhů zeleniny.

Fototapeta mapa světa

Příroda v mnoha podobách

Ve vaší zimní zahradě si mohou bezesporu najít své místo také tapeta mapa světa a

fototapeta přírody. Právě nespoutaná příroda je nesmírně oblíbená, a to v mnoha pohledech. Typické jsou třeba obrázky z tropických deštných lesů. Vy ale nemusíte volit tuto vzdálenou realitu. Hezké jsou i fototapety březového háje při ranním rozbřesku. Hodně známé jsou i tapety zachycující vodní prameny v hlubokém lesním porostu. Pokud milujete vodu v mnoha podobách, určitě se zaměřte také na vodopády anebo jezera. Jejich krása je takřka nedocenitelná. Vždyť se na jejich vzniku podílela příroda samotná. Zajímavé jsou i pohledy na různé stezky vedoucí lesem, případně na to, jak je zdolávají turisté. Nikdy neomrzí ani detail čerstvě vytěženého dřeva. Už samotný pohled vám evokuje tu nezapomenutelnou vůni, kterou jednotlivé špalky vydávají.

Fototapeta mapa

Poznávejte svět

Patříte mezi světoběžníky? Nebojte se vystavit snímky na místa, kde jste už v minulosti byli! Ústředním motivem se může stát fototapeta mapa a kolem ní bez problémů můžete umístit snímky konkrétních lokalit, jež jste v minulosti navštívili. Může jich být klidně i několik. Pestré barvy a zajímavé tvary různých památek vytvoří v zimní zahradě opravdu poutavou atmosféru.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *