Plynové zahradní topidlo zachrání zahradní párty nejen v chladných jarních dnech

Každý z nás si jistě dokáže vybavit situaci, kdy se maximálně bavíte na terase či v pergole a najednou se ochladí. I při sebevětší atmosféře a příjemném prostředí, je vám nejen podvědomě zima, ale je zapotřebí přestěhovat se do interiéru. Tedy alespoň v případě, že nevlastníte kvalitní venkovní topidlo, jež dokáže celou situaci zachránit. Výbornou volbou je zejména kvalitní plynový tepelný zářič. Právě na jeho popis a účinky se zaměříme v následujícím textu.

Multifunkčně využitelné vytápění

Kvalitní plynová lampa dokáže ohřát kdekoli v prostoru zahrady. Ať už potřebujete vytápění například v pergole, anebo na terase, můžete klidně tento tepelný zdroj zvolit. Díky svým kompaktním rozměrům nebude v prostoru nijak zavazet a dokáže sálat příjemné teplo, které vám opět pomůže navodit tu správnou atmosféru. Topidlo si postavíte si na vytipované místo, kde je vhodné mít tepelný zdroj, a jednoduše ho zapnete.

Jednoduchý princip fungování

Topná lampa funguje na velmi jednoduchém principu. Dochází u ní totiž ke spalování propan- butanu, který je obsažen ve speciální láhvi o hmotnosti 10 kg. Její napojení je naprosto triviální a zvládne jej každý. Vytápění je naprosto jednoduché, rychlé a především maximálně bezpečné.

Regulujte si teplo dle potřeby

Služby tohoto zahradního topidla oceníte určitě i kvůli snadné obsluze. Díky piezzo zapalování se pro vás stane topení zábavou. Stačí jen zmáčknout tlačítko, jež spustí jiskru a následně a topidlo začne pracovat. Jeho výkon je dokonale plynule regulovatelný, takže si sami vytvoříte tepelný komfort. Zapomenout nemůžeme ani na stylové provedení tepelných zářičů, jež svým tvarem nápadně připomínají malé deštníky. Volit lze modely v nerezovém nebo lakovaném provedení, tak aby vašemu zahradnímu posezení, pergole, či terase dokonale slušely.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.