Párty stan poskytne komfort za každého počasí

Párty stan

Máte nový rodinný dům a na zahradě vám chybí přístřešek, pod kterým můžete v klidu relaxovat, grilovat nebo se skrýt před sluncem či před špatným počasím? Pokud rádi trávíte čas venku na zahradě a s radostí dokupujete zahradní dekorace, možná vám chybí právě párty stan. Dá se pořídit již od velikosti 3 x 3 metry. Pro pohodlí a více osob je vhodná velikost párty stanu 3 x 6 metrů. Tato velikost pojme spoustu vašich přátel, hostů i rodinných příslušníků. Můžete si ovšem pořídit i větší velikosti. Pak už můžete pořádat večírky či rodinné oslavy.

Párty stany plní mnoho účelů

Párty stany využívají i podnikatelé na různé firemní akce, jako přístřešky na veletrzích i na předváděcí akce. Dají se velmi dobře použít i jako skladovací prostory nebo jako garáž pro auto. Pro párty stany se vždycky najde využití. Velmi dobře se hodí i pro služby cateringových společností. Pokud jste restauratéři nebo velmi často organizujete různé společenské a firemní akce, zvete na zahradu u domu své přátele nebo máte rádi grilování, určitě se vyplatí si párty stan koupit.

Párty stany zastřeší všechny akce

Párty stany se hodí pro každou společenskou, kulturní, sportovní, zájmovou, firemní i rodinnou akci, ale velmi dobře vás také ochrání před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Dbejte na certifikáty a kvalitu. Vybírejte párty stany vyrobené podle přísných evropských směrnic a všech standardů. Párty stany jsou v dostupných cenách. Nůžkové stany mají zase lehkou konstrukci, vysokou odolnost, stabilitu a pevnost. Snadno je zvládnete složit i rozložit. Párty stany vás spolehlivě ochrání před každým špatným počasím a poskytnou vám vytoužený stín i filtr před škodlivým UV zářením v parném vedru. Na zimu si můžete pořídit topení a dřevěnou podlahu i světelné zdroje s osvětlením. Pak můžete zahradní stany použít i v chladném počasí.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.