Ovoce a zelenina si zaslouží vhodné uskladnění: Moderní kovové regály ve sklepě to zajistí

Zavařeniny

Už máte zralá jablka, hrušky, případně jakékoli jiné ovoce? Potřebujete uskladnit mrkev, brambory nebo cokoli jiného? Pak jistě hledáte optimální místo. Ano, stoprocentně jím bude sklep, nicméně precizně uklizený. Mnozí z nás mají bohužel tendenci dávat do této místnosti prakticky všechno bez jakéhokoli ladu a skladu. Odměnou jsou pak nejrůznější zranění při snaze něco najít nebo nevhodně uskladněné věci, jež podléhají velmi rychle zkáze. Proto se vyplatí vsadit na moderní regálový systém, který pořádek určitě zajistí.

Kvalitní kovová konstrukce jako základ

Uskladnění ovoce a zeleniny je typické především tím, že veškeré plody dáváme do přepravek či beden. Tím pádem nám stačí velmi jednoduchý regálový systém, který bude typický velmi pevnou a bytelnou konstrukcí. Výbornou volbu představují především kovové regály, které mají vysokou nosnost. Bez problémů na ně tak lze položit klidně i bedny plné brambor nebo jakýchkoli jiných plodin.

Regály

Zdroj obrázku: regalsistem.cz

Naplánujte si přímo celý regálový systém

Než si vyberete konkrétní regály, vyplatí se vyzkoušet si nanečisto, jak to vlastně bude v daném prostoru vypadat. Klidně si naskládejte na podlahu jednotlivé bedny nebo přepravky a zjistíte, jak by to zhruba vypadalo a kolik prostoru budete ve finále potřebovat. I podle těchto faktorů nakonec naplánujete rozvržení regálů. Využít lze i speciálních online konfigurátorů regálů a regálových systémů pro uskladnění úrody, zavařenin a podobně.

Regály

Zdroj obrázku: regalsistem.cz

Jednoduché sestavení zaručeno

Jestliže vsadíte na moderní regálové sestavy třeba od společnosti Regal Sistem, máte jistotu, že získáte kvalitní sortiment za rozumné peníze. Navíc si sami regály jednoduše smontujete. Opravdu nic složitého, a to nejenom u šroubových variant. Výborné jsou také bezšroubové modely, k jejichž sestavení vám budou stačit jen šikovné ruce a přiložený návod.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.om

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.