Nabídka zajímavého bydlení v Praze

Vybrat si některý z pražských bytů nemusí být dnes vůbec jednoduché. Nabídka je totiž velmi pestrá a často se jedná o skutečně moc hezké byty, které poskytnou svým nájemníkům maximální komfort se vším všudy. Vybírat je možné hned z několika různých pražských čtvrtí. Záleží pouze na tom, kde budete chtít bydlet a co vlastně od života v dané lokalitě čekáte. Pokusme se tedy podívat na některé známé pražské čtvrti a bydlení v nich.

Břevnov jako skvělé místo k životu

Pokud chcete bydlet v Praze 5 anebo hledáte, jaké nabízí novostavby Praha 6, můžete klidně vsadit všechno na Břevnov. Váš život tak bude situován nedaleko Pražského hradu a zahrad u Petřína. Užívat si budete moci pohodových a nostalgií naplněných procházek po Malé Straně. Ostatně právě tady trávil svůj život i třeba slavný spisovatel Jan Neruda. Břevnov je dokonale dostupný z centra Prahy a je také plný všudypřítomné zeleně. Ostatně jen samotný Strahov je toho jasným dokladem.

Bydlení v Dejvicích

V různých podobách nabízejí byty Dejvice. Tato pražská čtvrť je velmi lukrativní hlavně proto, že zde sídlí hned několik rezidencí. Mimo jiné je tady také rektorát Českého vysokého učení technického a některé z fakult spadajících pod tuto vysokou školu. Mimo jiné zde sídlí i teologická fakulta Univerzity Karlovy a Armáda České republiky. Vynikající je i dostupnost Dejvic. Dostanete se sem pohodlně pražským metrem.

Vybírejte zejména dle dispozic bytů

Hodně důležité jsou pro bydlení především dispozice bytů. Vybírat můžete klidně bydlení o různé velikosti. Záleží pouze na tom, pro kolik osob potřebujete byt zakoupit. Klasiku představují zejména menší byty 2+ kk. Pro větší rodiny jsou ale určeny ty, které nabízejí 4+ kk. Například byty na prodej Praha Břevnov dokážou nabídnout fakticky všechny možné dispozice.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.