Moderní bydlení v Praze 5

Chcete-li bydlet v Praze, měli byste si vybrat některou lokalitu, která bude jednak skvěle dostupná a jednak také dostatečně klidná pro příjemné bydlení. Výbornou volbou je Praha 5. Tato městská část má stoprocentně co nabídnout. Volit můžete hned několik lokalit. Jmenovat bychom mohli především bydlení v rámci projektu Sacre Coeur 2. Výborné podmínky pro život nabízí také Smíchov či Barrandov Hills. Buďme tedy konkrétnější a na některé konkrétní možnosti se soustřeďme mnohem podrobněji.

Luxus v Sacre Coeur 2

Přepychové bydlení v moderním stylu nabízí projekt Sacre Coeur 2. Nastěhovat se v jeho rámci můžete klidně například do klasické vily se střešní zahradou anebo do některého z loftových bytů. Architektonické dílo, jeho autory jsou 4A architekti, je již na první pohled doslova skvostné. Lokalita je navíc opravdu vyhledávaná. Vždyť v blízkosti se nachází třeba Pražský hrad, Malá Strana anebo Petřín. Navštívit můžete klidně zdejší divadla, kina anebo využít dokonalé občanské vybavenosti.

Bydlení na Smíchově

Najít si zajímavý byt můžete klidně i na Smíchově. Čtvrť sousedící s krásnou zahradou Kinských je z pohledu pohodového života opravdu výbornou volbou. Smíchov je z pohledu své velikosti celkem rozlehlý. Lokalit k bydlení je tady hned několik. Mimo zmiňovaného projektu Sacre Coeur stojí za zmínku Klamovka, Skalka a další místa. Pokud budete chtít, pak právě Smíchov bude místem, kde si můžete užívat spokojený život.

Další lokality v Praze 5

Moderní a stylové novostavby Praha 5 jsou k dispozici i v různých ostatních částech tohoto pražského obvodu. Zajímavou volbou je třeba také Západní město a nové byty, které jsou ve výstavbě v jeho katastru. Další oblíbenou lokalitou jsou Košíře. Tady je nabídka zajímavých prostor pro život také velmi pestrá.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.