Nabídka bytů v Praze 4

Území Prahy 4 je pro bydlení doslova ideální a volit je možné hned několik zajímavých lokalit. Všeobecně vzato je tato pražská čtvrť typické zejména velkým množstvím zeleně a také téměř dokonalou občanskou vybaveností. Celková velikost Prahy 4, která činí 24,22 km2, dokáže poskytnout naprosto komplexní podmínky pro pohodlný a ničím nerušený život. Z aktuálních developerských projektů je výbornou volbou zejména byty v Nuslích anebo v Braníku. Zajímavé jsou ale mimo jiné i Michelské zahrady a jiné lokality. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Byty v Nuslích

Nusle určitě mají co nabídnout a v jejich katastru lze najít skvělé bydlení. Zmapujme si tedy přesněji, které developerské projekty byty Nusle nabízejí. Zajímavá je třeba nemovitost s názvem Podolské schody. Právě tady lze vybírat z luxusních bytů různých velikostí. Vysoký standard v podobě keramické dlažby, tepelně izolačních oken a dalšího vybavení jsou samozřejmostí. K bytu si budete moci klidně dokoupit i stání pro automobil. V blízkosti domu se nachází Žluté Lázně a spousta restaurací, bank a obchodů.

Braník jako skvělé místo pro bydlení

Velmi oblíbenou a historicky známou pražskou čtvrtí je také Braník. Rozkládá se na pravém břehu Vltavy a typický je hlavně velkým množstvím všudypřítomné zeleně. Nádherná Dvořákova vila z dílny Jana Kaplického anebo tradiční místní pivovar jednoznačně svědčí o stylu této pražské čtvrti. Výbornou volbou je v této části Prahy například Rezidence Oktagon. Ta dokáže poskytnout bydlení na ploše od 37 až do 101 m2.

Michelské zahrady

Výbornou volbou je i možnost bydlení v rámci projektu Michelské zahrady. Ten nabízí výběr bytů různých dispozic, a to klidně až do plochy 82,3 m2. Architektonickým provedením a občanskou vybaveností se jedná stoprocentně o zajímavou možnost trávení volného času. Praha 4, v jejímž katastru se nachází, každopádně nabízí vynikající podmínky.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.