Moderní bydlení v Praze 3

Městská část Praha 3 je přímo centru Prahy. Jedná se o lokalitu o celkové rozloze 6,49 km2. Pokud uvažujete o klidném bydlení ve velkoměstě, pak se vám jistě bude dokonale hodit. Všestranné a naprosto pohodové bydlení vám bude odměnou v případě, že tuto lokalitu zvolíte. Mísí se zde starší objekty a zcela nové stavby, které se vyznačují těmi nejmodernějšími prvky. Výbornou volbou může být zejména bydlení na Žižkově anebo ve Strašnicích či jinde. Na všechny tyto možnosti se budeme soustředit a popíšeme si je.

Byty na Žižkově

Žižkov je charakteristický zejména svým svérázným vzhledem. Strmý kopec mezi uličkami vypadá velmi zajímavě a dokáže nabídnout bydlení se vším všudy. Typický je pro něj také vysílač, který se vyjímá nad celým městem. Známý je i vrch Vítkov či park s názvem Prukářka. Nakoupit si tady můžete například v paláci Flóra. Moderní nové byty Žižkov nabízí v rámci několika nových rezidencí, o nichž bude ještě řeč.

Bydlení ve Strašnicích

Jestliže chcete najít spolehlivé a hezké bydlení v Praze, můžete vsadit i na byty Strašnice. Dispozičně není problém volit z jakýchkoli bytů. Doporučit můžeme například projekt Alfarezidence, který je složen z celkem jedenácti budov. V jejich útrobách se nachází 124 bytových jednotek. Dostatečně vzdušné a ekonomicky nenáročné byty jsou postaveny z vysoce kvalitních materiálů. Stavba je maximálně funkční a dokonce u ní najdeme i rozdělení na soukromou a veřejnou část.

Další byty v Praze 3

Zajímavé možnosti nabízí také prodej bytů Praha 3 v některých ostatních lokalitách. Jmenovat bychom mohli třeba ulici Koněvova. Tady jsou v nabídce byty od plochy 26 m2 až po 95 m2. Vybrat si tak budete moci bydlení přesně podle svých představ. Občanská vybavenost této pražské městské části je naprosto skvělá. K dispozici budete mít pohodové možnosti nakupování i trávení volného času.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.