01-OKNA BRNO-final

Mytí oken a čištění žaluzií Ostrava

Pracuji ve firmě, která je z velké části ze skleněných fasád, bylo tedy třeba vybrat firmu, která se zabývá výškovým mytím oken a v krátkém čase zajistí mytí oken Ostrava.

Pro svého zaměstnavatele jsem vyhledávala spolehlivou firmu z okolí Brna, aby nám takové umytí zajistila. Na některých oknech se také nacházely reklamy z folií, které bylo třeba odstranit. Bohužel jsem narazila na firmu, která při odstranění folií jednu tabuli ošklivě poškrábala, tak jsme s ní rozvázali spolupráci, protože nám to způsobilo další náklady. Navíc i pracovníci se chovali neochotně po upozornění na poškození. Firma tuto reklamaci nechtěla řešit, tak jsme okno na naše náklady nechali vyměnit. Po této zkušenosti jsem hledala dále a narazila na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám zajistila umytí oken ve výškách, a to velmi kvalitně. Pracovníci mi vysvětlili, že nepoužívají leštidla, ale trik suchého leštění, na který mají 100% bavlněnou hadru a tou okna leští po umytí. Spolu s umytím odstranili i kvalitně folie a bez poškrábání. Když jsem jim řekla o předešlé zkušenosti, tak mě utvrdili v tom, že předešlí pracovníci neuměli s žiletkami na odstranění folií zacházet, a proto okna poškrábali.

V případě společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. se toto nestalo a naopak po nich zůstaly kvalitně umytá okna. Pokud chcete mít i vy kvalitně umytá okna, mohu vám tuto firmu jedině doporučit.

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

6 komentářů

  1. Ivana Morysová Odpovědět

    Ano samozřejmě k mytí oken automaticky myjeme vše co s okny souvisí tedy i mytí rámů oken s parapety a klikou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *