Mobilní dům vám zajistí skvělé bydlení kdekoli

Vlastníte velkou zahradu nebo sad a nemáte v něm kde trávit chvíle při nepřízni počasí? Provizorní řešení pro tyto případy často poskytuje nějaký přístřešek, který je ale mnohdy vratký a neochrání vás proti chladu. Chcete-li vsadit na jistotu, pořiďte si na vaši zahradu mobilní domek. Právě on totiž zajistí veškerý komfort, který budete potřebovat. Letní přístřešek navíc můžete mít v podobě markýzy, jež k němu bude připojena. Mobilheimy dnes nabízejí ekonomické bydlení se vším všudy, a to za nízké ceny. I proto je vhodné se na ně zaměřit podrobněji.

wf_01_big

Levné pořízení i provoz

Pokud chcete mít na své zahradě kvalitní dům, nemusíte kopnout do země. Moderní  mobilheimy totiž nevyžadují konstrukci pevně spjatou se zemí za pomocí klasických základů. Pořízení tohoto typu bydlení je navíc mnohem levnější, než je tomu u standardní dřevostavby či zděného domku. To samé se týká i vytápění interiéru mobilního domu. Díky menší užitné ploše stoprocentně protopíte mnohem méně. Využít lze tento typ bydlení celoročně i sezonně. Do takového sadu v zimě s největší pravděpodobností vůbec nepojedete.

3444_sam_4881800x600

Velikost dle vašich představ

Za nejnižší cenu seženete mobilní domy o celkové ploše 24 m2. Z drtivé většiny se jedná o domy o dispozici 2+kk. Zajímavou volbu je mobilheim s rozvržením pokojů 3+kk, který již disponuje větším prostorem. Koupit si ale klidně můžete i mobilní domek, který bude řešen jako 4+kk s plochou přes 30 m2. V takovýchto modelech již můžete využít mimo obývacího pokoje i ložnice anebo dětského pokoje.

wf_06_big

Ušetřete na starších modelech

Mnozí mohou namítat, že mobilní domy stojí spousty peněz. V nové variantě se jedná o sumu v průměru okolo 500 000 korun. Pokud ale zakoupíte modely starší, můžete se dostat klidně i na nějakých 124 000 korun, což už je cena přijatelná.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.