Máte nejvyšší čas na to, abyste vybavili svou zahradu. Co rozhodně potřebujete?

montessori-sestava-3

Splnili jste si svůj dlouholetý sen a konečně si pořídili vlastní zahrádku? Pak ji musíte co nejrychleji přizpůsobit k svému obrazu. Jinak vám uteče celá sezóna a budete muset čekat další rok. Bez čeho se určitě neobejdete?

Přístřeší je absolutní základ

Ať už se rozhodnete používat svou zahradu jakkoliv, musíte ze všeho nejdříve myslet na poctivé přístřeší. Právě tato oblast je častým kamenem úrazu hlavně v případě, kdy jste si koupili pozemek v zahrádkářské kolonii. Takový majetek s sebou většinou přináší starý a chátrající chatku. Jak ji nahradíte?

Nejlepším řešením z hlediska ceny, času a práce jsou zahradní domky v podobě skládačky. Ty fungují na úplně stejném principu jako běžný nábytek. Zkrátka si vyberete a objednáte ideální kus, který vám následně dorazí složený, a to společně s jednoduchým návodem. Vy si ho poté za dvě odpoledne sami složíte.

Nebavíme se o jakýchsi nekvalitních náhražkách, ale spíše o poctivém masivním dřevě, plastových oknech s dvojsklem, dveřmi a dalším důležitým vybavením. Rozměr takového domku může dosahovat klidně více než 42 metrů čtverečních vnitřní plochy, přičemž nechybí ani terasa.

dětské hřištěFoto: skluzavky.cz

Nezapomínejte na zábavu

Po vyřešení přístřešku je na čase přizpůsobit zahradu svému životnímu stylu. Máte menší děti? Pak potřebujete zahradní houpačky či dětská pískoviště. Rodiče nejmenších ocení i dřevěné Montessori hračky, které rozvíjí fyzické i psychické schopnosti jejich ratolestí.

Máte starší potomky? Pak jsou jasnou volbou hlavně koupací sudy. Jste aktivní rodina? V takovém případě si nechte nainstalovat vlastní workout hřiště!

Všechny takové produkty, a nejen ty, najdete na webových stránkách známého online obchodu Skluzavky.cz. Tam na vás čekají stovky a stovky zábavných produktů na zahradu.

Náhledové foto: skluzavky.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.