I venkovní dlažba může být zajímavá. Stačí vybrat tu správnou

Dlažba

V současné době existuje nespočetné množství variant venkovní dlažby, takže nemusíte zůstávat pouze u nudného šedého odstínu. Přijdete si na své, ať už se vám zamlouvá betonová dlažba, imitace dřeva, případně přírodní provedení. V následujících řádcích vám o jednotlivých alternativách prozradíme více informací. Stejně tak vás seznámíme se spolehlivým dodavatelem.

Všechno záleží na tom, jakého stylu chcete dosáhnout. Betonová dlažba je nestárnoucí klasikou, ale co takhle se zaměřit na něco atraktivnějšího?

DlažbaFoto: Presbeton

Cena by neměla být rozhodující faktor

Prvně si stanovte rozpočet, který jste ochotni do dlažby investovat. Dlažba imitace dřeva bude dražší než klasická betonová, nicméně docílíte přirozeného vzhledu, který dokonale zapadne do prostředí zahrady.

Jestliže plánujete renovovat třeba i terasu, tak se vám nabízí dlažba dekor dřeva, k níž sladíte perfektně i pergolu. Dlažba se velice dobře pokládá a realizaci zvládne každý šikovný kutil.

DlažbaFoto: Presbeton

Přírodní dlažba má ojedinělé kouzlo

Specifickou kategorii tvoří přírodní dlažba představující dokonalou náhradu za přírodní dřevěné i kamenné materiály. Přírodní dlažba je nenáročná na údržbu, navíc se chlubí dlouhou životností, mrazuvzdorností a úžasným designem. Výsledek je nerozeznatelný od originálu, a tak vám bude připadat, že například na terase máte opravdu dřevo či kamennou desku.

Přírodní dlažba dokáže napodobit kamenné desky, vápenec, dřevo, dlažební kostky, ale třeba i břidlice a další. Jestliže patříte mezi příznivce přírodního travertinu, nepřijdete zkrátka, protože existuje i travertin dlažba. Podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti PRESBETON. Specializuje se na všechny druhy dlažeb, dále pak má v nabídce i schody, zdicí prvky, žlaby, obrubníky a další.

Náhledové foto: Presbeton

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.