Grilovací doplňky potěší a pobaví

Grilování patří mezi nejoblíbenější letní činnosti, kterých si spousta z nás dovede užívat. Pokud chcete být skutečně styloví, můžete si pořídit i zajímavé doplňky, které dokonale oživí váš vzhled. Koupit se bezesporu dají i vašim známým, kteří grilují. Našimi tipy jsou především stylový pivní korbel a grilovací zástěra. Obě dvě věci jsou typické tím, že se na nich nachází potisk v podobě vlastní fotografie třeba právě z grilování. Podívejme se tedy na tyto předměty podrobněji.

Uhaste žízeň u rozpáleného grilu

Každý, kdo již griloval, ví, jaké je přímo u samotného grilu horko. Eliminovat jej můžete optimálně vychlazenou dvanáctkou či desítkou. Pokud si ji dáte ze stylového půllitru, určitě vám zachutná. Pivní korbel nabízí standardní objem 0,5 litru a společnost HappyFoto jej dodává jak v provedení pro leváky, tak i pro praváky. Výška půllitru činí 13,9 cm a průměr 9,6 cm. Maximální rozměr obrázku na něm je stanoven na 8 x 12 cm. Koupit si jej můžete za 319 korun, přičemž zpracování trvá 4 dny.

pullitr_grilovani

Stylová zástěra ukáže, kdo griluje!

Stylová grilovací zástěra je vyrobena ze 100% polyesteru a můžete ji pohodlně prát v pračce na 30 stupňů Celsia. Potisk je v maximální kvalitě díky tomu, že se jedná o sublimační typ, při jeho aplikaci dochází ke spojení s vlákny. Fotografie tak vydrží na zástěře velmi dlouhou dobu ve skvělém stavu. Rozměrově hovoříme o fotografii v maximu 19 x 28,4 cm. Cena zástěry činí 249 korun a obdržíte ji také do 5 dnů od objednání.

zastera_grilovani

Vyberte si vlastní fotografii

Jak fotografii na půllitr, tak i na zástěru si můžete vybrat sami. Stačí si pouze na www.happyfoto.cz stáhnout zdarma program HF Designer a vybrat si konkrétní šablonu. Mimo fotografie můžete přidat klidně nějaký klipart nebo nápis. Fantazii se zkrátka meze nekladou a je jen na vás, co vymyslíte. Jako dárek budou tyto předměty originální a určitě překvapíte.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.