Elektrický gril se stojanem značky Lumin: Malý gril, který změní váš způsob grilování

Gril Lumin

Pokud milujete grilování, ale nemáte dostatek místa nebo možnost používat oheň, pak je elektrický gril Lumin ideální řešení pro Vás. Tento gril je výkonný, všestranný a praktický, a navíc se snadno skladuje a rozkládá. Můžete si užít grilování za vysokých teplot, uzení, vaření v páře nebo vaření s různými nastaveními grilu. Gril má také vestavěný teploměr v poklopu, který Vám pomůže sledovat teplotu jídla. Ať už chcete grilovat maso, zeleninu, sýr nebo ovoce, tento gril Vám dodá tu správnou chuť a křupavost.

Skvělá chuť – malé rozměry

Skvělá chuť nevyžaduje obrovský prostor! Díky kompaktní, víceúčelové konstrukci grilu Lumin můžete rozmazlovat všechny vaše chuťové pohárky, které touží po grilování – a to i v případě, že máte málo místa. Snadno se skladuje venku i uvnitř. Gril má rozměry 130 x 90 x 61 cm s otevřeným poklopem a 94 x 90 x 48,5 cm se zavřeným poklopem. Hmotnost grilu je 20,5 kg, takže ho můžete snadno přenášet. Gril má také sklopný stojan, který lze snadno rozložit a poskytuje další místo a vestavěné háčky na náčiní.

Gril Lumin

Weber Lumin: Foto Radek Štěpán 

Autentická chuť grilování

Tento elektrický gril je speciálně navržen tak, aby poskytoval autentickou chuť grilovaného jídla. Unikátní systém pro zvýraznění chuti pokrm prodchne nezaměnitelnou chutí grilování, kterou všichni milujeme. Gril dosahuje teploty více než 315 °C pro opravdové grilování za vysokých teplot a kouř při uzení dodá pokrmu tu správnou chuť, po které všichni hosté touží. Navíc dokáže udržovat pokrmy teplé, aby se každý mohl snadno obsloužit sám. Gril má porcelánem smaltované, litinové grilovací rošty, které jsou odolné a snadno se čistí. Celková plocha na grilování je 1562 cm2, což je dostatek prostoru pro přípravu jídla pro celou rodinu nebo skupinu přátel.

Weber Lumin: Náhledové foto Radek Štěpán 

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.