Dětsky koutek na zahradě: Vyberte si elegantní pískoviště

Pískoviště Krab

Moderní zahrady už dávno nepojímají po záhony, na nichž se pěstují nejrůznější okrasné a užitkové rostliny. Jejich součástí jsou hezké relaxační zóny, do kterých je většinou umně včleněn dětský koutek. Právě v něm nemohou chybět nejrůznější prolézačky, domečky či jiné atrakce pro nejmenší. Srdcem každého dětského hřiště je ovšem hezké stylové pískoviště. Je to ostatně právě písek, který dokáže každému dítěti vykouzlit úsměv na rtech, a to hlavně díky bábovičkám a jiným hračkám. Sehnat kvalitní a cenově dostupné pískoviště dnes není jednoduché. I proto se budeme věnovat jednotlivým modelům amerického výrobce Step2, které u nás prodává společnost StepTwo.

Plastové pískoviště Krab

Mez jedny z nejznámějších mořských živočichů patří krabi. Zvolíte-li stylové plastové pískoviště v tomto tvaru, budete mít optimální prostor, v němž si děti rády pohrají. Červená barva, kompaktní rozměry a celkový objem písku 136 kg jsou zárukou maximálního využití tohoto modelu. Celá konstrukce disponuje dnem, takže je možné nádobu napustit i vodou, která rázem vykouzlí malý dětský bazén. Díky krytu navíc dovnitř nepolezou kočky a jiná domácí zvířata.

Pískoviště Krab Dětské pískoviště Krab

Summertime- léto je tady

Mezi elegantní plastová pískoviště patří i to s názvem Summertime. Jedná se o kombinaci pískoviště a také piknikového posezení. Odpočinout si od hraní mohou děti u stolku s lavičkou. Součástí celého setu je i velký slunečník, jenž dokáže dokonale ochránit před ostrým letním sluncem. Samozřejmostí je i kryt.

Pískoviště Summertime Pískoviště Summertime

Herní stůl s pískem i vodou

Jestliže nepreferujete přímo pískoviště s krytem, ale chtěli byste multifunkční hračku, jež udělá radost i dětem, které si nerady hrají na písku, vyplatí se multifunkční stůl mající oddělené části na vodu i písek. Jeho součástí jsou například 2 mosty, stejné množství loděk a 1 lopatka. Na dně se nachází zátka, pomocí níž pohodlně vypustíte vodu. Vylisovány jsou na povrchu i dráhy pro autíčka, což jistě kluci ocení.

Herní stůlHerní stůl

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.