Bezúdržbové ploty a brány s výplní z tahokovu nabízí skvělý design

Brána z tahokovu

Uvažujete o realizaci nového plotu, který by jednak ohraničil váš pozemek a jednak dal vaší zahradě další rozměr? Pak máte samozřejmě několik možností. Jestliže se chcete vydat cestou jedinečného designu v kombinaci s maximální výdrží, vyplatí se vsadit na kované ploty. Právě na jejich hlavní přednosti se soustředíme v následujících řádcích a doporučíme také firmu, která je prodává hned v několika variantách.

Ploty z kovu

Stylový plot, který vydrží navždy

Pokud se použije na ploty tahokov, můžete se spolehnout, že vydrží napořád, a to i díky povrchové úpravě žárovým zinkem a případně barevnému nástřiku. Plot tak přečká jakékoli počasí bez úhony. Určitě není problém spolehnout se i na zajímavé designové provedení. K dispozici jsou nejrůznější varianty, které vypadají perfektně a skvěle se doplňují se štípaným kamenem nebo jinými kompozitními materiály. Moderním kombinacím se meze nekladou. Moc hezky vypadají nejrůznější podoby včetně výplní z tahokovu. Ty lze volit třeba jen na bráně a zbytek plotu bude v kované podobě.

Nakupujte přímo u výrobce

Jestliže chcete koupit opravdu kvalitní provedení plotu za rozumnou částku, vyplatí se zvolit společnost KlaTan, který je přímým výrobcem tohoto sortimentu. Firma má s výrobou, prodejem a instalací kovaných plotů více než 20 let zkušeností. Volit můžete z několika produktových řad, které se mohou hodit do jakéhokoli exteriéru. V jejím sortimentu najdete mimo jiné také kovaná zábradlí a další zajímavé kovové výrobky.

Ploty z kovuRealizace na míru

Je jasné, že každý prostor zahrady je odlišný. Tento fakt si společnost KlaTan uvědomuje a nabízí kované ploty realizované přímo na míru. Jedná se o produktovou řadu Exclusive. Budete-li si kovaný plot přát, firma vám zhotoví několik návrhů, a to zcela nezávazně zdarma. Následně pak bude vyřešena kompletní dodávka vámi vybraného typu.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.