Tipy na zajímavé developerské projekty v Praze

Krásné nové bydlení je snem spousty z nás a vybrat si takové v Praze není nijak výrazně náročné. Stačí pouze využít nabídky nejrůznějších developerských projektů, které jsou schopny poskytnout vynikající bydlení v některé z lukrativních pražských lokalit. Pokud i vy momentálně nevíte, kde byste mohli pohodlně bydlet, začtěte se do následujících řádků, v nichž vám nabídneme zajímavé tipy na nové byty v Praze.

Novostavba Barrandov Hills

Mezi pozoruhodné novostavby se řadí Barrandov Hills. Jedná se o byty o celkové rozloze až do 100 m2. Dispozičně můžete vybírat od 1+ kk až po 4+ kk. K bytům patří také prostorná terasa nebo balkón. K parkování budete moci využít i podzemních garáží. Vynikající je i dopravní dostupnost této lokality. Praha 5 disponuje vynikající občanskou vybaveností. Zastávka hromadné dopravy je přímo u domu a výborné je i napojení na pražskou jižní spojku, z níž se dostanete autem kamkoli.

Zelený park Klecany

Bydlení v okolí metropole v krásném zeleném prostředí nabízí Zelený park Klecany. Řadí se mezi poměrně velké developerské projekty, které poskytují spousty bytů. U Zeleného parku Klecany se jedná o 150 bytových jednotek. K dispozici jsou zde mimo jiné i komerční prostory, a to ve spodní části budovy. Pokud tedy budete chtít spojit s bydlením i svou podnikatelskou činnost, máte jedinečnou šanci. V nabídce jsou bytové jednotky od 1+ kk až po 4+ kk. Největší byt nabízí velkou plochu, a to 80,17 m2. Jedná se o moderní nové byty s veškerým komfortem.

Bydlení Jinočany

Výbornou volbou je i projekt Bydlení Jinočany. Volit můžete mezi celkem 16 rodinnými domky a 20 byty. Vše je součástí jednoho velkého moderního komplexu. Zejména rodinné domy nabízejí maximální prostor, a to až 163 m2. Patří k nim mimo jiné i velká zahrada. Určitě stojí zato zjistit si více informací a přímo na domy či byty se podívat osobně.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.