Tip na bydlení v Praze 10: Rezidence u Roháčových kasáren

Rezidence u Roháčových kasáren

Rezidence u Roháčových kasáren patří mezi známé developerské projekty, které jsou realizovány na území hlavního města. Nachází se konkrétně v Praze 10, tedy čtvrti, jež je maximálně klidná a zároveň dokonale dostupná z centra metropole. Jedná se tedy v podstatě o optimální bydlení se vším všudy. Pokud i vy uvažujete o koupi nového bytu v Praze, máte jedinečnou šanci sehnat takový, který vám bude plně vyhovovat. Rezidence u Roháčových kasáren jej stoprocentně nabídne.

Osobité a nadčasové bydlení

Chcete-li žít ve velmi zajímavě provedeném objektu, který má z architektonického hlediska dokonalou tvář, pak se byty Praha 10 v rámci této rezidence určitě vyplatí. Na realizaci celého objektu se ostatně podílela známá kancelář Šafer Hájek Architekti s.r.o. Odborníci se spoustou zkušenosti dokázali budově vdechnout velmi zajímavý vzhled, který je naprosto neotřelý. Důkazem budiž i velký podíl skleněných ploch a jiných kompozitních materiálů.

Vybírejte až z 23 bytových jednotek

V rámci zmiňovaného objektu je k dispozici celkem 23 bytových jednotek. Rezidence nabídne i krásné moderní byty 2+kk Praha 5, které se vyznačují velkým prostorem a vzdušností. Volit lze ovšem i byty menší nebo naopak větší o dispozici 4+kk. Mimo jiné není problém koupit si také některý z 3 nebytových prostor nebo 4 ateliérů. Nedílnou součástí celé rezidence jsou i podzemní garážová stání a sklepní kóje.

Dokonalá občanská vybavenost

Velkou výhodou bydlení v této lokalitě je vynikající občanská vybavenost. I proto ji ostatně mnohé developerské společnosti v Praze nabízejí. Jmenovat bychom mohli například nákupní centrum Eden anebo Tesco či blízkost Fakultní nemocnice Vinohrady a Danerova parku, kde lze trávit pohodové chvíle odpočinku. Procházky v tomto parku jsou naprosto skvělé.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.