Regálový systém přinese do dílny pořádek

Každý z nás určitě zná situaci, kdy něco hledáte v dílně k opravě nějakého předmětu anebo výrobě něčeho nového a nemůžete najít nástroje. Tato nepříjemná situace se stane každému, kdo nemá v dílně pořádek. Každý nástroj by měl mít své místo, které vy přesně znáte a můžete po něm pohotově sáhnout vždy v momentu, kdy jej potřebujete k nějaké konkrétní činnosti. Řešit uspořádání interiéry této technické místnosti lze různými způsoby, z nichž optimální je nákup kvalitních regálů.

phpThumb_generated_thumbnail

Regálový systém předčí skříně i komody

Většina kutilů si do dílny pořizuje starý nábytek, který již neplní svou roli v obývacím pokoji, v ložnici či v pracovně. Výhodou jeho pořízení jsou logicky nulové náklady na pořízení. Investovat se ale vyplatí, jelikož starý nábytek je mnohdy příliš velký a prostor dokáže zbytečně nadměrně zaplnit. I proto se vyplatí vsadit na kvalitní regálový systém, který dokáže jednak uschovat všechny potřebné nástroje a zároveň umí ušetřit místo, které je samozřejmě v jakékoli dílně taktéž zapotřebí.

Smontujte si regály sami

Ideální volbou jsou policové regály, které si budete moci bez větších komplikací smontovat sami. Stačit vám k tomu budou pouze šikovné ruce a přečtení návodu. Vy sami si můžete přímo v online konfigurátoru navolit přesnou podobu regálů na míru. Díky tomu tak padnou do interiéru vaší dílny tak, jak budete potřebovat.

Regály3

Přehledné řešení polic

Veškeré policové regály jsou řešeny maximálně důmyslně. Vy sami si police navolíte tak, aby do nich vlezly třeba elektrické nástroje typu motorové pily, úhlové brusky a podobně. Není problém vybrat také závěsný systém na pracovní oděvy a ochranné pomůcky. Výborné jsou i různé háčky, které pomohou uchytit kleště, kladiva anebo jiné drobné ruční nářadí, které tak budete mít v případě potřeby po ruce.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.