Potřebujete vybavit wellness centrum: Poradíme jak

Domácí pohoda ve vlastním bazénu je doslova nedocenitelná. Pokud vás ale nebaví plavat v poměrně malém prostoru a chcete dopřát vašemu unavenému tělu dokonalého odpočinku, vyplatí se navštívit wellness centrum. To by mělo být dokonale vybaveno různými pomůckami a nástroji, které pomohou ke skvělému odpočinku. V následujícím textu se tedy soustředíme na možnosti vybavení wellness centra a na to, kde si lze vířivky, sauny a další součásti pořídit.

1foto--c295xc208

Wellness na klíč

Pokud se rozhodnete pro vlastní wellness, není problém nechat si jej zrealizovat na klíč. Společnost EuroWellness nabízí řešení přímo na míru. Jedná se o výrobce různých wellness komponentů a vybavení, které svou kvalitou a cenou uspokojí i náročného zákazníka. Firma se postará o analýzu konkrétní místnosti, následně vypracuje vizualizaci a vy dostanete kompletní nabídku. Sami se navíc budete moci podílet na celkovém vzhledu a upravit si případně vizualizační studii. Pak již následuje stavba a zajištění kompletního servisu.

05--c295xc208

Vybavení na jedničku

Základem wellness centra je pestré vybavení, díky kterému se sem bude člověk rád vracet. Nejoblíbenější jsou samozřejmě kvalitní vířivky s hezkým podsvícením a spoustou trysek, které dokážou vytvořit tu správnou atmosféru relaxace. Nedílnou součástí by měla být i sauna. U zmiňované společnosti si můžete objednat finskou, parní a mnohé další typy saun. Vynikající jsou ale i solární louky, Kneippovy chodníky či zážitkové srpchy. Zapomenout přitom nemůžeme ani na dekorace a ostatní výbavu.

bazen--c295xc208

Zážitková relaxace

Pobyt ve skvěle vybaveném Spa centru se může stát zážitkem. Když se podíváte na bublající stěnu, která je dokonale prosvícena různými odstíny, zbavíte se veškerého stresu. Uklidnění a uvolnění mysli může přinést i music bar a jiné součásti výbavy. Ostatně navštívit můžete showroom EuroWellness v Praze nebo vzorové wellness v Hlinsku.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.