Policové regály na uskladnění ovoce i nářadí

Potřebujete uskladnit právě sklizené ovoce a máte problém skládat bedny na sebe s tím, že vám ve vašem sklepě zavazí? Nevadí! Pořiďte si kvalitní regály, které vám dokážou poskytnout dostatečné množství prostoru a pohodlí. Díky nim vložíte bedny s ovocem na své místo a vždy se ke sladkým jablkům nebo hruškám budete moci pohodlně dostat. Společnost Regalsistem nabízí vysoce kvalitní regály a regálové sestavy, které určitě stojí za to. Představme si je tedy podrobněji.

Vysoce kvalitní regály

V mnohých sklepech a kůlnách jsou bohužel k vidění kymácející se regály, které nedokážou unést ani několik beden s ovocem. Jak překvapení jsou pak sadaři v momentu, kdy najdou svou úrodu na zemi. Pokud zvolíte vysoce kvalitní pevné policové regály SUPER 123 a UNIRACK, můžete se spolehnout na jejich vysokou stabilitu. Veškeré konstrukční prvky regálových konstrukcí jsou vyrobeny z certifikované oceli vysoké kvality. Všechny sestavy přímo odpovídají platným normám v České republice.

Stavebnicová konstrukce

Vynikající je i fakt, že celokovové regály je možné složit doslova stavebnicovým systémem. Vytvoříte si tak sestavy různých délek dle rozměrů prostor, kam chcete regálový systém instalovat. Povrch kovové konstrukce je ošetřen pozinkem metodou Sendzimir, takže se není třeba obávat oděru ani jiného mechanického poškození. Regály na míru jsou díky povrchové úpravě také hezké a mohou být klidně i na očích třeba ve vinných sklípcích nebo jiných veřejnějších prostorách.

Na míru dle vašich potřeb

Vekou výhodou je zejména fakt, že si regálový systém budete moci sestavit na míru dle rozměrů místnosti. Jednoduše si objednáte komponenty, z nichž sestavíte police nejen na uskladnění ovoce, ale třeba i na umístění zahradního nářadí, které je zapotřebí fakticky v průběhu celé sezony.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.