Pohoda v inteligentním domě od Green Motion s.r.o.

Máte zahradu nebo stavební pozemek a uvažujete o stavbě domu? Pokud ano, určitě není od věci volit nejmodernější technologie výstavby, jež přinášejí spousty výhod. Skvělý je především inteligentní dům od společnosti Green motion s.r.o., www.greenmotion.cz. Jak se sami budete moci dočíst v následujících řádcích, bez větších problémů zajistí komfortní bydlení, které se obejde bez jakékoli vaší větší námahy. Podívejme se tedy společně na přednosti stavby inteligentního domu.

Za několik měsíců bydlíte

V první řadě je třeba upozornit na maximální rychlost výstavby inteligentní nemovitosti. Jejím základem jsou cihly, které se lepí na speciální materiál Dryfix. Díky tomu, že neobsahuje vodu, není třeba vyčkávat na vyschnutí a mohou být vykonávány další důležité činnosti. Řemeslníci na hrubé stavbě mohou dokonce klidně pracovat i v dešti. Dryfix je přitom ekologickým materiálem, který má mnohem lepší vlastnosti, než je tomu u jiných standardně používaných lepidel a malty. Cihelné bloky na sobě navíc zcela přesně sedí.

Levné a ekologické vytápění

Velkou výhodou, kterou inteligentní bydlení přináší, je bezesporu vytápění s minimálními náklady a důrazem na ekologii. S celkovou sumou, kterou proinvestujete za roční vytápění objektu, se můžete dostat až o 80 % níže, než je tomu u klasického vytápění plynem nebo tuhými palivy. Teplo zajistí kolektory umístěné na střeše stavby. Obávat se nebudete muset ani CO2 a ani jiných spalin, jež jsou jinak zcela běžnou záležitostí.

I úklid může být hračkou

Naprosto pohodový může být v inteligentním domě i úklid. Díky faktu, že je nemovitost vybavena centrální vysavačem, se nebudete muset starat o neustálé tahání klasického stroje za sebou. Stačí si pouze vytáhnout hadici ze zdi v příslušném místě a můžete začít. Vše bude pohodlné a především rychlé.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.