Jak vybrat regály do zahradního domku

Krásný zahradní domek je u většiny lidí doslova chloubou. Pokud ale i do hezké stavby sami vejdete, nebo do interiéru pustíte návštěvu, rozhodně byste měli mít uvnitř dokonalý pořádek. Ten předpokládá i důmyslné řešení uskladnění nejrůznějších zahradních pomůcek a nástrojů. Jestliže dáte vše do prostoru, zbude vám velké množství nevyužitého místa, což je škoda. I proto se vyplatí vsadit na kvalitní regály a police, které dokážou pojmout všechny nástroje tak, že je budete mít v případě potřeby ihned po ruce. Podívejme se tedy, jak byste měli postupovat při výběru regálů.

Staré skříně pouze zaberou prostor

Spousta lidí řeší interiér zahradního domku tak, že do něj dá nejrůznější staré skříně. Ty ale většinou pouze zaberou i díky svému masivnímu vzhledu prostor a dovnitř se toho příliš nevejde. Problém nastává i v tom, že za skříněmi vzniká prostor, kam se mohou dostat hlodavci vytvořit si zde svá hnízdy. Vy o tom ani nemusíte vědět. Optimální jsou proto otevřené prodyšné regály, které jsou přehledné a nezavazejí.

Regály musí být bytelné

Když už si regály pořizujete, měli byste zvolit takové, které budou z maximálně pevných materiálů. Staré deskové regály nedokážou splnit veškeré požadavky na pevnost, takže může dojít k jejich prasknutí pod tíhou konkrétních skladovaných předmětů. Moderní nové regálové sestavy toto znemožní a vy budete mít jistotu, že se nijak neponičí i tehdy, když budete mít uskladněné třeba těžké bedny s ovocem.

Sestavte si regálový systém na míru

Výbornou volbou je regálový systém přímo na míru. Společnost Regal Sistem nabízí přímo možnost vlastního navržení si regálového systému na míru dle rozměrů vaší zahradní stavby. Vy si tak sestavíte regály tak, aby vám to plně vyhovovalo na uskladnění čehokoli, co je zapotřebí. Regály jsou maximálně pevné, sestavíte si je doma bez klíčů a ušetříte i na jejich pořizovací ceně.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.