Čištění koberců Praha strojovou metodou

Před rokem jsme si nechali vyčistit koberce od firmy, která na svých webových stánkách nabízela kvalitní mokré tzv. extrakční čištění koberců, kterou garantovala za nejefektivnější metodu, jak koberce udržovat ve výborném stavu a především jak se zbavit hloubkových nečistot.

Kdo chce vyzkoušet zmiňované čištění koberců, dobře radím všem, NEZKOUŠEJTE TO! Naše koberce byly touto firmou „vyčištěny“ tak, že jsem myslel, že koberce vyhodím! Byl jsem doslova vytočen, jak může nějaká firma garantovat kvalitní čištění koberců a mít takové výsledky. Sháněl jsem rady a informace o čištění koberců na internetu a přečetl si některé diskuze lidí, kteří si nechali čistit koberce u firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Doporučovali metodu strojové čištění koberců Praha spolu s profesionální účinnou chemií, která je sice o něco dražší, než je extrakční čištění, ale mají s ní velmi dobré zkušenosti co do kvality tepování koberců o čemž se velmi kladně zmiňovali i lidé, kteří tuto firmu využili. Firmu A Servis Lipka jsem pozval na obhlídku našich fatálních koberců, aby mi řekli, jestli půjdou vůbec koberce ještě někdy dobře vyčistit. Nebyl pro ně problém hned druhý den přijet a koberce vyčistit.

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA pracovali velmi zručně a hlavně po jejich vykonané práci byly naše koberce perfektně čisté, prozářily se barvy a i vlas, který byl v místech dveří velmi slehlý sešlapáním, se výborně načesal. Koberce byly čisté i v jejich tkaném základu. Jsem velmi spokojen s jejich provedenou prací a přesvědčili mě, že jejich garance kvality je nejen psaná na internetu a na jejich webu.

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

5 komentářů

  1. nikolajiri@seznam.cz'Nikola Jiří Odpovědět

    Koberce firma zákazníkům čistí strojovou metodou pomocí kotoučového stroje. Než začnou zjišťují, zda byl a čím byl koberec dříve čištěn. V případě, že k předchozímu čištění byla použita nekvalitní chemie, nemusela by další chemická reakce, kterou při čištění a tepování koberců tato firma provádí, proběhnout podle očekávání. Některé místa koberce by nemusely být dobře vyčištěny, někde by chemie reagovala více nebo jinak. To se mi líbilo, že od začátku jejich práce byla vidět profesionalita a zkušenosti.

  2. hlusickadavid@post.cz'David Hlušička Odpovědět

    Rozdíl mezi metodami je propastný, lidi by se měli zajímat o to co vlasně dostanou za své peníze. To co je levné u řemesel, je mi od jisté doby podezřelé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *