stredni_patrove_postele110–mm800x600

Patrová postel jako skvělá volba nejen do stísněného prostoru

Pokud máte ve vašem interiéru poněkud menší prostor, určitě se vyplatí vsadit na nábytek, který dokáže nabídnout nejen minimalistické rozměry a design, ale také kvalitní provedení a maximální užitkovou hodnotu. V ložnici nebo dětském pokoji se vyplatí především zajímavé modely patrových postelí, jež mohou vypadat nadčasově, a vy se budete moci pokoji pohybovat bez jakéhokoli zbytečného omezování. Podívejme se tedy na nabídku společnosti Caster Design, která nabízí velmi pestrý sortiment nejen tohoto druhu nábytku.

stropnipostelpohled2--mm800x600

Vysoká patrová postel a patro na spaní

 Pokud chcete dosáhnout maximální možné úspory místa, stojí za to využít vysokého patra. Jeho základem je silná nosná ocelová konstrukce. Kotvení je řešeno prostřednictvím hmoždinek do okolních stěn. Variabilita sestavení těchto modelů je skutečně pestrá. Výborné je i patro na spaní, které nabídne taktéž vynikající možnosti úspory místa. Postele jsou designově naprosto skvěle provedené a nabízejí vysoký komfort.

nizkedvojluzkoprostor--mm800x600

Středně vysoké postele a dětské patrové postele

Jestliže nepotřebujete pochozí prostor pod postelí, vsaďte na středně vysoké postele, které dokážou nabídnout obrovské množství úložného prostoru. Jedná se o středně vysoké modely, pod nimiž jsou skříně s přihrádkami a ekonomicky využitelný prostor ke skladování povlečení a čehokoli jiného. Vybírat můžete i oblíbené dětské patrové postele s pevnou konstrukcí a bezpečnostními prvky.

detske_patrove_postele1541--mm800x600

Spolehněte se na kvalitu u tradičního prodejce

Chcete-li skutečnou kvalitu a povedený design postelí, nakupte si u tradičního prodejce postelí společnosti Caster Design, která je na tuzemském trhu již 15 let. Vynikající možnosti nabízí i online 3D konfigurátor, díky němuž uvidíte, jak bude postele vypadat v konkrétní variantě v prostoru.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *