Náš tip na bydlení v Brně: Bytový dům Kovařka

Byty Kovařka

Zcela unikátní architektonické dílo, které se nachází v Brně. Přesně takto je možné charakterizovat bytový dům Kovařka Jestliže i vy toužíte po příjemném bydlení v klidné brněnské čtvrti, pak jste na správné adrese. Žabovřesky mají rozhodně lidem co nabídnout a není problém zde využít komplexní občanské vybavenosti. Ve zmiňovaném bytovém domě se určitě budete cítit velmi příjemně. Představme si jej tedy mnohem podrobněji.

Unikátní architektonické dílo

Objekt dokáže zaujmout již pouze svým netradičním vzhledem. Postaven byl totiž ve tvaru písmene T. Každá ze čtyř částí objektu disponuje svým samostatným vchodem. Mnohé jiné byty v Brně takovéto řešení nenabízejí. Samozřejmostí jsou u této novostavby také balkony, terasy a v neposlední řadě i předzahrádky a dostatek míst určených pro parkování vozů. Konkrétně se v uzavřeném objektu nachází 23 venkovních stání, 24 stání v podzemní části a celkem 6 garáží.

Byty Kovařka interiér

51 bytových jednotek

Projekt Bytový dům Kovařka je složen z celkem 51 bytových jednotek. Vybírat si lze nejrůznější byty Žabovřesky přesně podle svých představ. Jestliže chcete opravdu dostatek prostoru, pak můžete vsadit na mezonetové jednotky. Pro nenáročné rezidenty je připraveno jednopodlažní provedení. Dispozičně mohou zájemci vybírat od 1+kk až po 4+kk. Zajímavou volbou je i varianta 3+1. Co se týká plochy, pak jsou v nabídce byty od 23 m2 do 116 m2.

Optimální lokalita

Samotné situování Bytového domu Kovařka je naprosto optimální, jelikož se nachází ve velmi klidné a zároveň občansky dokonale vybavené lokalitě Brně Žabovřesky. Nedaleko se nachází mimo jiné tenisové kurty, supermarkety, či tramvajové zastávky. Do centra Brna se tak dostanete za pouhých 10 minut. Vybrat si můžete ale klidně i bydlení v některé jiné části Brna. Výbornou volbou jsou třeba byty Slatina.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.